Stefano Terrazzino jurorem w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Stefano Terrazzino dołączy do grona jurorów w 21. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Terrazzino dobrze zna show bowiem dwukrotnie stawał na jej scenie. Po raz pierwszy w trzecim sezonie, gdzie sięgnął po Złotą Twoją Twarz. Wystąpił również w finale „Najlepszych”, gdzie ostatecznie zajął drugie miejsce.

Stefano Terrazzino to człowiek wielu talentów: tancerz, aktor, wokalista, choreograf, krawiec. Posiada włoskie korzenie, ale od 2005 roku jest związany z Polską, gdzie mieszka, pracuje i prowadzi studio tańca Mała Sicilia di Stefano Terrazzino, połączone z kawiarnią. Karierę taneczną rozpoczął w wieku 16 lat, zainspirowany rolą Patricka Swayze w filmie „Dirty Dancing”. Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. Posiada tytuł Professional Latin American. Jest laureatem wielu prestiżowych i międzynarodowych konkursów tanecznych.

W polskim programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami” kilkakrotnie stawał na podium, w tym dwukrotnie na pierwszym miejscu: z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Dwie wygrane, z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, przyniosła mu nowa odsłona show, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, emitowana na w Telewizji Polsat.

W jury programu oprócz Terrazzino zobaczymy również Małgorzatę Walewską i Piotra Gąsowskiego oraz według nieoficjalnych informacji Justynę Steczkowską.

Nowa edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” jesienią w Polsacie.

Foto: Polsat

Facebook Comments