3 nowe programy jesienią w Czwórce (wideo)

Jesienią Telewizyjna Czwórka pokaże trzy nowe pozycje programowe. W ofercie stacji nie zabraknie również znanych i lubianych propozycji.

NOWOŚĆ – „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”
Emisja: od 2 września (sobota-niedziela), godz. 20:00

Nowy program rozrywkowy Czwórki, którego gospodarzem jest Mateusz Gessler. W każdym odcinku show „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” zobaczymy pełną emocji rywalizację trzech par uczestników – małżeństw, rodzeństw lub par przyjaciół – o zwycięstwo i nagrodę pieniężną za najlepiej przyrządzone danie według przepisu prowadzącego.
Na wstępie gospodarz zademonstruje uczestniczkom, jak wykonać potrawę. Panie nie będą mogły robić notatek ani towarzyszyć swoim partnerom podczas gotowania. Kiedy opuszczą studio, do akcji, w trzech zaaranżowanych kuchniach, wkroczą panowie. Każdy z mężczyzn będzie musiał przygotować danie jak najbliższe oryginału, w ściśle określonym czasie i pod dyktando swojej partnerki, obserwującej go na ekranie i porozumiewającej się z nim przez zestaw słuchawkowy. Oceny i punktacji gotowych potraw uczestniczki dokonają podczas degustacji z zasłoniętymi oczami, a na koniec swoje punkty przyzna także Mateusz Gessler.
Format znany jest widzom już w ponad dziesięciu krajach, m.in. we Francji, Brazylii, Słowacji, Turcji, Tajlandii czy w Niemczech. W każdym z nich bije rekordy oglądalności.

NOWOŚĆ – „Krejzi Patrol”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-czwartek), godz. 22:05, po dwa odcinki

Zwariowana komedia, w której śledzimy losy duetu pechowych policjantów Dariusza (Alan Andersz) i Mariusza (Piotr Bułka) z małego posterunku w Krzemięcinie, towarzysząc im podczas codziennych patroli i interwencji oraz w pracy na komisariacie. Ich służba to zawsze najbardziej absurdalne, a niekiedy bardzo niebezpieczne interwencje.
Obsada: Alan Andersz, Piotr Bułka, Jacek Lenartowicz, Mateusz Michnikowski, Daniel Roman, Konrad Cichoń

NOWOŚĆ – „Pomóż mi”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-piątek), godz. 17:00

Nowy serial fabularno-dokumentalny opowiadający historie nastoletnich bohaterów i ich rodzin, w których przemilczane lub zbagatelizowane problemy doprowadzają do tragedii i przestępstw. Rozwiązaniem tych trudnych spraw i zagadek kryminalnych zajmują się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Nieletnich: Młodszy Aspirant Maciej Bryś i jego partner Starszy Aspirant Gustaw Żelazny. Poruszając najtrudniejsze tematy, serial pokazuje jednocześnie różne strony konfliktów i podpowiada, jak można je rozwiązać.
Obsada: Łukasz Oleś, Piotr Nowakowski, Maria Biernacka, Sylwia Drzycimska

„Łowcy skarbów. Kto da więcej”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-czwartek), godz. 18:00

Polska edycja międzynarodowego hitu, w której tytułowi Łowcy, czyli grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki, licytuje między sobą przyniesione do studia skarby uczestników programu.
W programie udział może wziąć każdy, bo każdy ma w domu coś, co może przedstawiać wartość i wpaść w oko jednemu z dealerów sztuki i kolekcjonerów, którzy czekają w studiu z portfelami pełnymi pieniędzy i nadzieją na złowienie skarbu do dalszej sprzedaży lub do swoich prywatnych zbiorów.
„Łowcy skarbów. Kto da więcej” to doskonałe połączenie rozrywki, wiedzy i emocji – przedmioty i ich historie ożywają na naszych oczach, licytacje mogą przyprawić o zawrót głowy, a w studiu goszczą ciekawi ludzie o niezwykłych pasjach i fascynującej wiedzy.

„Policjantki i Policjanci”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-piątek), godz. 19:00

Nowy sezon hitu Czwórki, opowiadającego o pracy i życiu policjantów patrolujących ulice Wrocławia. Znów zobaczymy dynamiczne policyjne akcje, dramatyczne interwencje patroli i dalsze życiowe perypetie głównych bohaterów.
Podobnie jak w poprzednich sezonach u boku odtwórców głównych ról gościnnie wystąpią gwiazdy. Pojawią się także kolejne nowe twarze.
„Policjantki i Policjanci” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali codziennych, który wkrótce po swoim debiucie jesienią 2014 roku zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów, bijąc kolejne rekordy oglądalności. Od tego czasu doczekał się już 19. sezonów, ponad 1000 wyemitowanych odcinków i trzech filmów fabularnych z bohaterami serialu.

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-czwartek), godz. 20:00

W nowym sezonie serialu o grupie wrocławskich śledczych rozwiązujących zagadki najcięższych zbrodni, zajdą spore zmiany, a życie kilkorga z głównych bohaterów zostanie wywrócone do góry nogami. Kryminalnych z wydziału dochodzeniowego naczelnika Kubisa oprócz śledztw, jakimi zajmują się na co dzień, czeka też wyjątkowe wyzwanie – sprawa seryjnego mordercy, ogarniętego obsesją na punkcie jednej z bohaterek serialu – z którym mierzyć się będą przez cały sezon.
Serial, niemal od samego debiutu z tygodnia na tydzień, a potem z sezonu na sezon, zwiększał oglądalność i bił kolejne rekordy, zyskując widownię liczoną w milionach. Przebojowa produkcja wkrótce znalazła się w ścisłej czołówce najchętniej oglądanych polskich seriali codziennych i kryminalnych. Została też nagrodzona Telekamerą.

„Gwiazdy Kabaretu”
Emisja: od 8 września (piątek), godz. 20:00

Nowy sezon jednego z najpopularniejszych programów kabaretowych w polskiej telewizji, a w nim cała plejada gwiazd. Bohaterami odcinków tej serii będą: Zdolni i Skromni, Czesuaf, K2, Kabaret Rak, Kabaret A JAK! i Kabaret FiFa RaFa. Gospodarzem show jest lider Kabaretu Młodych Panów – Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą utalentowane artystki z GLAM Quartet, zapewniające efektowną oprawę muzyczną: Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska i Agnieszka Kowalczyk.

„Galileo”
Emisja: od 3 września (niedziela), godz. 9:00, po dwa odcinki

Paweł Orleański zaprasza na nowy sezon „Galileo” i wspólne odkrywanie otaczającego nas świata, który nie przestaje zaskakiwać. W nowych odcinkach: nowe pasjonujące reportaże, mnóstwo ciekawostek i odpowiedzi na najdociekliwsze z pytań.
Odwiedzimy wiele fascynujących miejsc, zgłębimy sekrety dzikiej przyrody oraz ludzkiej natury. Dowiemy się więcej o współczesnych wyzwaniach, takich jak ochrona przyrody czy zmiany klimatyczne i przetestujemy innowacyjne projekty z zakresu nowych technologii. Zobaczymy inspirujące pomysły, które dowodzą, że każdy może zostać wynalazcą, poznamy także gadżety, sprytne patenty, tricki i porady, sprawdzone przez reporterów „Galileo”. A wszystko to jak zwykle w lekkiej i przyjaznej formie łączącej wiedzę z rozrywką.

„STOP Drogówka”
Emisja: od 2 września (sobota), godz. 16:00

Nowy sezon programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych, typowych i zaskakujących, kuriozalnych i pouczających. Scenariusz pisze samo życie i kierowcy poruszający się po naszych drogach.

„Love Island. Wyspa miłości”
Emisja od: 4 września (poniedziałek-piątek i niedziela), godz. 21:00

Randkowy reality show, rozgrywający się w rajskiej scenerii hiszpańskiego Costa del Sol, powraca na antenę Czwórki po wakacyjnej przerwie z niezawodną Karoliną Gilon w roli prowadzącej. Przez sześć tygodni śledzić będziemy perypetie pięknych, młodych i spragnionych miłości singli i singielek, kibicując rodzącym się na wyspie uczuciom i relacjom oraz miłosnej rywalizacji. Nie zabraknie niespodzianek, zaskakujących zwrotów akcji, dram i rozterek oraz zawirowań i zamieszania, jakie wnosić będą pojawiający się sukcesywnie nowi mieszkańcy willi oraz przeparowań, po których osoby bez partnera będą musiały opuścić program. W finale o wygraną walczyć będą pary, które zaskarbią sobie największą sympatię widzów. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej przez cały sezon mogą wpływać na to, co dzieje się w programie, a na koniec w głosowaniu wyłonią zwycięzców.

Facebook Comments