Jesień 2023 w Polsacie. Co w ofercie? (wideo)

Telewizja Polsat zaprezentowała jesienną ofertę. Wśród nowości znajdą się: „Doda. Dream Show”, „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” oraz serial „Teściowie”.

NOWOŚĆ – „Doda. Dream Show”
Emisja: od 4 września (poniedziałek), godz. 20:05

Ekipa Polsatu towarzyszy gwieździe w przygotowaniach do serii ekskluzywnych koncertów. Zdjęcia z udziałem Dody, jej współpracowników i bliskich kręcone są między innymi w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się widowisko. Zobaczymy, jak wiele pracy artystka wkłada w przygotowania do swoich występów i… jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych. Doda już nie raz dała się poznać jako bezkompromisowa perfekcjonistka. Na planie bywa więc naprawdę gorąco! Nie zabraknie emocji, wzruszeń, być może nawet łez, a zwieńczeniem tej tytanicznej pracy będzie prawdziwy Dream Show na światowym poziomie.

NOWOŚĆ – „The Real Housewives. Żony Warszawy”
Emisja: od 6 września (środa), godz. 20:05

Format, który na całym świecie odniósł ogromny sukces, doczekał się polskiej wersji. Wielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu! Uczestniczki zostały wybrane w drodze castingu. Wszystkie odniosły ogromny życiowy sukces i na swoją pozycję zapracowały same. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż – miedzy innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Łączy je charyzma, pasja, z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy. W programie występują: Anita Kuś-Munsanje, Magda Pyć-Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Kasia Przydryga, Monika Goździalska i Anna Wrońska. Dwa finałowe odcinki poprowadzi Krzysztof Ibisz.
Program powstaje na licencji NBC Uniwersal Format, którego właścicielem jest Uniwersal Studio Group

NOWOŚĆ – „Temptation Island Polska”
Emisja: od 6 września (środa), godz. 21:05

Format, który wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej „wyspie pokus”. Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch oddzielnych willach, a uczestnicy będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu nawiązują nowe relacje, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, aby przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy z jednym z singli? Prowadzącym pierwszej edycji reality show „Temptation Island Polska” jest dziennikarz, prezenter radiowy, producent i założyciel fundacji „Najsłodsi” Michał Figurski.

NOWOŚĆ – „Teściowie”
Emisja: od 3 września (niedziela), godz. 22:10, po dwa odcinki

Pełen humoru i zwrotów akcji serial komediowy, pokazujący w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje i stare jak świat konflikty pokoleniowe. Doskonałą zabawę gwarantuje doborowa obsada. Obsada: Joanna Kurowska, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Cezary Pazura, Cezary Kosiński, Ignacy Liss, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec, Magdalena Wójcik.

„Ninja Warrior Polska”
Emisja: od 5 września (wtorek), godz. 20:05

Sport i rozrywka w jednym. Zmagania zawodników na morderczym torze mają liczne grono swoich zagorzałych fanów. Jesienią zobaczymy już 8. sezon i tym razem będzie to liga Najlepszych z Najlepszych. Wystąpią zawodnicy, którzy byli najlepsi w poprzednich sezonach. Zwycięzca otrzymuje tytuł Wojownika Ninja oraz 150 tysięcy złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego i zdobyć nagrody.

„Nasz nowy dom”
Emisja: od 7 września (czwartek), godz. 20:05

Kolejny sezon uwielbianego programu startuje z nową prowadzącą – Ela Romanowską. Ekipa Polsatu ponownie wyrusza w Polskę, aby odmienić dom, a często i całe życie najbardziej potrzebującym. Od września 2013 roku Polsat wyremontował prawie 300 domów, ale rodzin czekających na pomoc nadal jest wiele. Tym razem z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz oraz niezawodni kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

„Przyjaciółki”
Emisja: od 7 września (czwartek), godz. 21:05

Trudno wyobrazić sobie czwartkowe wieczory bez „Przyjaciółek”. Na szczęście historia o niezawodnej przyjaźni kobiet, które wspólnie stawiają czoła codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym, będzie miała ciąg dalszy. Co wydarzy się w nowym sezonie? Wspólna przyszłość Ingi (Małgorzata Socha) i Łukasza (Piotr Janowski) stanie pod znakiem zapytania. Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie uwierzy Sylwii (Natalia Lesz), która oskarżyła Ankę (Magdalena Stużyńska) o romans z Miłoszem (Bartosz Opania). Patrycja (Joanna Liszowska) będzie kontynuować walkę z bulimią. Choć zapewnia wszystkich, że panuje nad chorobą, prawda okaże się inna.

„Twoja twarz brzmi znajomo”
Emisja: od 1 września (piątek), godz. 20:05

19. edycja kultowego show przyniesie jak zawsze mnóstwo fantastycznych wykonów i spektakularnych metamorfoz. Widzowie powinni się przygotować na solidną dawkę humoru i wzruszeń. Ósemka śmiałków, wśród których, tak jak w poprzednim sezonie, znalazła się wyłoniona w castingu osoba zmierzy się z wymagającym repertuarem – będą musieli zaśpiewać hity największych gwiazd muzyki i poddać się surowej ocenie jury. Jak sobie poradzą?
Prowadzący: Maciej Rock, Maciej Dowbor
Jury: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała, Robert Janowski
Uczestnicy: Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Magda Kumorek, Marcin Januszkiewicz, Jakub Gąsowski

„Ewa gotuje”
Emisja: od 2 września (sobota), godz. 10:00

W nowym sezonie Ewa Wachowicz zaprosi do programu ciekawych gości, którzy opowiedzą o swych niezwykłych pasjach i ulubionych potrawach. Nowością będzie także „współprowadzący” – tajemniczy męski głos, który zza kadru będzie w zabawny sposób komentował poczynania Ewy w kuchni. Ostatni odcinek zaprezentuje kuchnię typowo świąteczną, a program wyemitowany tydzień wcześniej będzie pięćsetny!

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”
Emisja: od 3 września (niedziela), godz. 17:40

Różowy Wedding Bus Izabeli Janachowskiej znów rusza w Polskę, aby spełniać marzenia zakochanych par o bajecznym weselu. W drugim sezonie Izabela odwiedzi osiem par i zorganizuje im piękny ślub. Tak jak poprzednio będzie jej towarzyszyć grono ekspertów, którzy pomogą zrealizować pragnienia uczestników programu. Narzeczeni podzielą się z widzami swoimi romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń.

„Kabaret na Żywo. Młodzi i Moralni 3”
Emisja: od 10 września (niedziela), godz. 20:00

Po sukcesach poprzednich edycji po raz trzeci Kabaret na Żywo w Polsacie przejmują Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów. W roli prowadzących wystąpią Robert Górski i Robert Korólczyk. W roku wyborczym satyrycy ze szczególną uwagą przyjrzą się polskiej rzeczywistości, a teksty będą powstawały na bieżąco, aby na gorąco odpowiadały na aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Nie zabraknie więc satyrycznego spojrzenia na naszą scenę polityczną, a także skeczów obyczajowych, które widzowie Polsatu uwielbiają.

„Pierwsza miłość”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-piątek), godz. 18:00

Najdłużej emitowany serial obyczajowy na antenie Polsatu i jeden z najdłużej prezentowanych seriali w Polsce. Pierwszy odcinek został pokazany 4 listopada 2004 roku. W tym sezonie pojawiają się nowi bohaterowie, a wraz z nimi ciekawe i emocjonujące wątki. W nowych odcinkach zobaczymy między innymi: Łukasza Garlickiego, Dominikę Skoczylas, a także Jowitę Budnik i Patryka Cebulskiego.

„Gliniarze”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-piątek), godz. 17:00

Piętnasty sezon zapowiada się naprawdę ekscytująco. Nowe i mocne historie, oparte na autentycznych wydarzeniach, sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu, zaś tytułowi „Gliniarze” będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Jak zawsze widzowie serialu mogą oczekiwać nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów.

Facebook Comments