Majowe mecze Polek w Lidze Narodów na trzech antenach

W maju rusza sezon siatkówki reprezentacyjnej. Kadra Polski kobiet i mężczyzn rywalizuje w Lidze Narodów. Kanały sportowe Polsatu pokażą wszystkie mecze Ligi Narodów. Niektóre spotkania z udziałem Polek i Polaków transmitowane będą także w Polsacie i TV4.

Tegoroczna Liga Narodów w siatkówce to dla czołowych reprezentacji poligon doświadczalny przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. Rozgrywki mają też własną renomę i każdy z uczestników walczy o zwycięstwo. Polki bronią srebra sprzed roku, natomiast Polacy celują w drugi triumf z rzędu i trzeci w historii. Turniej finałowy mężczyzn odbędzie się w czerwcu w Łodzi, a Telewizja Polsat szykuje z tej okazji wyjątkową oprawę medianą.

Starcie Biało-Czerwonych siatkarek z Serbkami, zaplanowane na 28 maja, pokażą Polsat Sport 1 oraz Polsat. Dwa dni później (30.05) mecz Polek z Koreą Południową oprócz Polsatu Sport 1 oglądać będzie można także w TV4. Natomiast konfrontację Niemcy – Polska (31.05) razem z Polsatem Sport 1 pokaże Polsat.

Postępy w budowaniu formy naszych drużyn kibice mogą zatem śledzić na bieżąco, oglądając kanały sportowe Polsatu oraz głowny Polsat i TV4. Wybór ostatniej stacji do transmisji sportowych jest miłym zaskoczeniem.

Facebook Comments