Nowy serial kryminalny „Uroczysko” od grudnia w Czwórce

„Uroczysko” to nowy serial Czwórki, który może wciągnąć widzów w rozwiązywanie pasjonujących zagadek zbrodni razem z policyjnym teamem. 

Historia rozpoczyna się, gdy komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym zerwaniu chce spalić za sobą mosty, uciekając na drugi koniec Polski. Dziewczyna trafia do niewielkiego Uroczyska, które wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Tymczasem sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni. Śledztwo prowadzi młody zespół miejscowego komisariatu z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Ziomecki to policjant o kompletnie odmiennym temperamencie od Wilczewskiej, który ma niestety jedną cechę wspólną z jej byłym narzeczonym – za bardzo lubi kobiety.

Obok kryminalnych zagadek, zbrodni i mrocznych wydarzeń rozgrywających się w scenerii małego miasteczka w serialu nie zabraknie więc wątków z życia prywatnego bohaterów oraz ich miłosnych perypetii.

„Uroczysko” od 4 grudnia w wieczornym paśmie, od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce. Za produkcję odpowiada ATM Grupa.

Facebook Comments