Superstacja wprowadza zmiany w ramówce

Od 3 lutego Superstacja wydłuża czas programów nadawanych na żywo z trzech do pięciu godzin.

Premierowe audycje będą emitowane od godziny 13:00.

Nowościami w ofercie kanału są:

„SuperTemat”

Program, w którym od poniedziałku do piątku prezentowane są reportaże o krzywdzie ludzi, błędach urzędników, nadużyciach lokalnej władzy czy niezrozumiałych lub niesprawiedliwych werdyktach sądów. W studiu prowadząca program, Agnieszka Ludwisiak-Wypior, będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi – bohaterami przedstawianych historii. „SuperTemat” od poniedziałku do piątku na żywo o godzinie 17:00. Powtórki programu o 21:00.

„SuperInterwencje”

Przegląd materiałów o charakterze interwencyjnym oraz konsumenckim, w którym zobaczymy reportaże przygotowywane przez zespół Superstacji a także materiały znane z programów interwencyjnych Polsat News. Prezentowane przypadki będą omawiane z gośćmi w studiu. Program prowadzą m.in. Sylwia Madejska i Weronika Korol. Premiery od poniedziałku do piątku o 15:00. Powtórki o 19:00.

„SuperShow”

Magazyn prowadzony przez Paulinę Koziejowską, w którym czekają nas rozmowy z najpopularniejszymi polskimi gwiazdami oraz komentatorami życia towarzyskiego. Premiery od poniedziałku do piątku o 14:00, powtórki programu o godzinie 22:00.

„SuperNews” i „SuperGwiazdy”

W ramówce Superstacji zobaczymy również serwis informacyjny „SuperNews” na żywo o godzinie 13:00 i 16:00, a także przegląd najciekawszych plotek ze świata showbiznesu w programie „SuperGwiazdy” o godzinie 13:30 i 16:30. Oprócz tego w każdej godzinie: prognoza pogody z uwzględnieniem informacji o czystości powietrza oraz „fastnews” czyli szybki przegląd najpopularniejszych filmików w Internecie.

W piątek na widzów Superstacji czeka „SuperLista Disco Polo” czyli przegląd najpopularniejszych przebojów muzyki tanecznej.

W styczniu zespół Superstacji przeniósł się do siedziby Telewizji Polsat przy ulicy Ostrobramskiej 77. Stąd też, z nowoczesnego studia, nadawane są programy na żywo stacji. Studio zostało wyposażone w ściany wizyjne i posiada możliwości wykorzystania grafik 3D.

Facebook Comments