Muzo.fm zmienia ramówkę i przechodzi na rotacyjny tryb pracy

W związku z bieżącą sytuacją i w trosce o bezpieczeństwo członków redakcji, Muzo.fm, wprowadza zmiany w ramówce i przechodzi w tryb pracy rotacyjnej.

Ekipa radia zostaje podzielona na trzy zespoły, które pracują niezależnie i nie kontaktują się ze sobą bezpośrednio. Dwa z nich pracują od poniedziałku do piątku, a jeden w weekendy. W związku z wprowadzeniem rotacyjnego trybu pracy zmiany przechodzi również ramówka Muzo.fm.

W bieżącym tygodniu od poniedziałku do piątku ze słuchaczami będzie zespół nr 1:

  • 7-11 audycja „Strażnicy Świtu”, prowadzą Marta Trybura, Radek Nałęcz, a MUZONewsy prezentuje Piotr Knąber
  • 11-15 audycja „The Greatest Muzo”, którą prowadzi Robert „Pegaz” Zawieja. On również zaprezetuje w tym czasie MUZONewsy
  • 15-19 audycja „Halo MUZO” i duet Idalia Tomczak i Konrad Olszewski oraz Kamil Szabłowski prezentujący MUZONewsy

W kolejnym tygodniu na posterunku od rana ze słuchaczami będzie zespół 2:

  • 7-11 w audycji „Bisior i Anna” niezmiennie Anna Nowaczyk, Marcin „Bisior” Bisiorek, Agnieszka Wieczorek zaprezentuje najświeższe MUZONewsy
  • 11-15 „The Greatest Muzo” i prowadzący Jarek „Wendro” Wendrowski oraz Joanna Tarkowska-Klinke z MUZONewsami
  • 15-19 to czas na „Marne Prowo”, przed mikrofonami Kamil Olszewski i Przemek Jaworski oraz Agnieszka Witkowicz-Matolicz prezentujące MUZONewsy.

W weekendy najlepsze kawałki w audycji prezentować będzie zespół 3 w składzie:

  • 10-14 – Michał Cieślik
  • 14-18 – Paweł „Oxan” Oksanowicz

Bez zmian w weekendy pozostaje audycja „Moje MUZO w Muzo.fm” gdzie to słuchacze wybierają i zapowiadają utwory. W pozostałych godzinach w Muzo.fm usłyszymy „MUZO non stop”.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11-15 w ramach cyklu „Poczytaj mi Muzo” na antenie Muzo.fm kilkakrotnie w ciągu każdej godziny będzie można usłyszeć fragmenty kryminału Antti Tuomainena „Najgorętsza plaża w Finlandii”. Słuchacze będą mogli również zdobyć książki i audiobooki fińskiego pisarza.

Na fanów czeka również kanał Muzo.tv w serwisie YouTube gdzie bez wychodzenia z domu mogą m.in.: posłuchać koncertów organizowanych w ramach cyklu „#MUZOLive” (m.in. „Bolesne strzały w serce” projektu Karaś/Rogucki, czy przebój Welshly Arms „Legendary”), powrócić do klubu „Stodoła” i ponownie się na rodzinach Muzo.fm wraz z „The Dumbplings”, „Jackiem Savorettim”, zespołem „Sonbird” zobaczyć rozmowy z  artystami jak chociażby ostatnią z Arturem Rojkiem o jego najnowszej płycie. Wystarczy wpisać w przeglądarkę adres Muzo.tv.

Foto: Muzo.fm

Facebook Comments