„Jak poślubić milionera”, „Boże ciało”, „(Nie)znajomy” w Ipli i VOD Cyfrowego Polsatu

Ipla przygotowała dla swoich widzów w ramach akcji społecznej #zostańwdomu tytuły, które w ostatnim czasie miały swoje kinowe premiery.

Wśród propozycji znalazły się m.in.: komedia romantyczna z doborową obsadą – „Jak poślubić milionera” Filipa Zylbera, dwie głośne propozycje Jana Komasy – nominowany do Oscara film „Boże ciało” oraz cyber-thriller „Sala Samobójców. Hejter”, a także dramat komediowy „Pan T.” Marcina Krzyształowicza. Nie zabrakło również propozycji dla młodzieży – „#Jestem M. Misfit” oraz dla najmłodszych – „Bayala i ostatni smok” i „Misiek i chiński skarb”.

Kinowe hity także dla abonentów Cyfrowego Polsatu

Abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu również znajdą ofertę filmowych hitów prosto z kina. W dostępnej na pozycjach 202-208 Wypożyczalni VOD można już obejrzeć „Salę Samobójców. Hejter”, „Boże ciało”, „(Nie)znajomych” i „Politykę”, a w najbliższym czasie pojawią się także pozostałe, opisane niżej tytuły.

„Jak poślubić milionera”

Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Co można, a czego nie wypada robić na pierwszej randce? Odpowiedzi na te pytania zawarte są w najnowszej komedii romantycznej Filipa Zylbera, znanego m.in. z takich filmów jak: „Serce nie sługa”, „Po prostu przyjaźń” czy „Pożegnanie z Marią”. „Jak poślubić milionera” to komedia romantyczna, która będzie przewodnikiem dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwej miłości i udanym związku. W filmie wystąpili m.in.: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa, Anita Sokołowska, Wojciech Mecwaldowski i wielu innych.

„Sala Samobójców. Hejter”

Druga część głośnej „Sali Samobójców” z 2011 roku to elektryzujący cyber-thriller, będący opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt. Po wydaleniu z uczelni oraz rozdzieleniu z miłością z dziecięcych lat – Gabi, Tomek postanawia się zemścić na jej rodzicach. Podejmując pracę w agencji reklamowej, zyskuje dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej. W filmie nominowanego do Oscara twórcy „Miasta 44” i „Bożego ciała” Jana Komasy wystąpiła plejada gwiazd: Agata Kulesza, Danuta Stenka, Jacek Koman i Maciej Stuhr oraz wcielający się w główną rolę rewelacyjny Maciej Musiałowski.

„Boże ciało”

„Boże ciało” to niezwykle odważna produkcja ocierająca się o tematy tabu, dotykająca kwestii społecznych podziałów oraz skomplikowanej duchowości młodych ludzi. Inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza.
W jego rolę wciela się Bartosz Bielenia. Pozostałą część obsady dopełniają aktorzy młodego pokolenia – Eliza Rycembel i Tomasz Ziętek oraz uznani – Aleksandra Konieczna, Łukasz Simlat i Leszek Lichota. Film został nagrodzony 26 nagrodami, w tym 11 Orłami, 9 Złotymi Lwami oraz przede wszystkim otrzymał nominację do Oscara w kategorii Najlepszy film międzynarodowy.

„(Nie)znajomi”

Inspirowany włoskim hitem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” „(Nie)znajomi” to komediodramat z gwiazdorską obsadą. W główne role wcieli się: Katarzyna Smutniak, Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojciech Żołądkowicz. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

„Pan T.”

„Pan T.” to pełna czarnego humoru, seksu i wzruszeń, zaskakująco współczesna historia o Polsce z absurdalnych czasów, w których rzeczy bardzo nieprawdopodobne były całkiem możliwe. Życie Pana T. – objętego zakazem wykonywania zawodu uznanego pisarza nabiera tempa, kiedy władze zaczynają podejrzewać go o niecne zamiary wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki, ponętna uczennica zaszokuje go niespodziewanym wyznaniem, a Urząd Bezpieczeństwa zacznie śledzić każdy jego ruch. W roli głównej wystąpił Paweł Wilczak. Pośród doborowej obsady znalazły się również takie gwiazdy jak: Sebastian Stankiewicz, Marysia Sobocińska, Wojciech Mecwaldowski, Jacek Braciak, Jerzy Bończak, Eryk Lubos, Katarzyna Warnke, Bartłomiej Topa, Wiktor Zborowski, Jan Nowicki i wiele innych. Film został nagrodzony dwoma Orłami, Złotym Lwem oraz Złotą Żabą.

„Mayday”

Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie, oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. „Mayday” to niemoralna i zwariowana komedia pełna lawin zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji.

„#Jestem M. Misfit”

Życie Julii (Sylwia Lipka) jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni. Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole – Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych. W filmie „#Jestem M. Misfit” widzowie zobaczą plejadę gwiazd YouTube’a i polskiego internetu.

Propozycje dla najmłodszych

„Bayala i ostatni smok” to piękna i magiczna opowieść o świecie wróżek i elfów, a także o odwiecznej walce dobra ze złem. Kiedy podstępna królowa Ophira porywa smoki – źródło życiodajnej i magicznej mocy, siostry Surah i Sera wraz z przyjaciółmi wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, by uratować czarodziejską krainę Bayala. „Misiek i chiński skarb” to kolejna, po jego licznych perypetiach w Nowym Jorku, część przygód odważnego polarnego Miśka. Tym razem rusza on w podróż na Daleki Wschód, by odebrać niecnemu Dexterowi magiczną statuetkę, która jest kluczem do owianego legendą skarbca pełnego złota i drogocennych przedmiotów.

Zobacz wiele więcej, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Oprócz powyższych propozycji Ipla oferuje wiele więcej, bo aż kilkaset propozycji filmowych, w tym: „Politykę”, „Legiony” „Serce nie sługa”, „Kogel Mogel 3” i wiele innych.

Foto: Polsat

Facebook Comments