„Strefa Euro 12:00” – nowy program sportowy w Ipli i Interii

11 czerwca br. użytkownicy serwisu rozrywki internetowej Ipla oraz portalu Interia.pl będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowego, codziennego programu na żywo – „Strefa Euro 12:00”.

„Strefa Euro 12:00” to udostępniany bez opłat codziennie o godz. 12:00 nowy format studyjno-felietonowy, przygotowany we współpracy Ipli i portalu Interia.pl, który przybliży widzom piłkarskie rozgrywki, m.in. te z Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2020. Prowadząca program, znana dziennikarka sportowa Paulina Czarnota-Bojarska, codziennie będzie zapraszać do studia Ipli ekspertów i komentatorów, aby wspólnie z nimi dyskutować o meczach, piłkarzach, akcjach i innych ważnych wydarzeniach, a także przyglądać się najnowszym informacjom na temat reprezentacji Polski.

Na nowy format składają się 32 odcinki, które będą pojawiać się na platformie Ipla oraz w portalu Interia.pl codziennie o godzinie 12:00 od 11 czerwca do 12 lipca. Wkrótce po emisji na żywo program będzie można oglądać, również bezpłatnie, jako materiał VOD.

Facebook Comments