Super Polsat i Polsat Rodzina przedstawiają teleturniej „Łowcy nagród” (akt.)

Zakończyły się nagrania do nowego teleturnieju Super Polsatu i kanału Polsat Rodzina „Łowcy nagród”. Program prowadzić będą Wiktoria Gąsiewska i Krzysztof Ibisz. Emisja zaplanowana jest na listopad.

„Łowcy nagród” (oryginalny tytuł programu to „Raid the Cage”) to niezwykle emocjonująca rozrywka, która gromadzi rzesze fanów na całym świecie. Łączy w sobie elementy quizu z coraz trudniejszymi pytaniami oraz pozwala wykazać się zawodnikowi sprawnością fizyczną, refleksem i strategią. Każda drużyna składa się z dwóch graczy. Pierwszy z nich odpowiada na pytania i zdobywa cenny czas dla drugiego gracza, który ma za zadanie wyniesienie z klatki jak najwięcej nagród. W każdej z edycji jest dwoje prowadzących: jeden zadaje pytania, drugi dopinguje zawodnika w klatce z nagrodami. Tu podział ról jest jasny – pytania zadaje mistrz i absolutny rekordzista jeśli chodzi o prowadzenie teleturniejów w Polsce – Krzysztof Ibisz. Autorytet Krzysztofa pomaga widzom w skupieniu nad odpowiedziami. Żywiołowa i debiutująca w tej roli Wiktoria Gąsiewska dopinguje biegających w klatce zawodników. To Wiktoria podpowiada ile zawodnik ma jeszcze czasu. Emocje będą sięgały zenitu, ponieważ zawodnicy mają o co walczyć. Będą nagrody pieniężne, samochód, sprzęt AGD itd.

„Łowcy nagród” będzie emitowany na dwóch antenach –kanału Super Polsat oraz Polsat Rodzina. Format jest zaplanowany na weekendy i tak Super Polsat rozpocznie emisję teleturnieju w piątek, 13 listopada o godz. 19:00, a kolejne odcinki widzowie zobaczą w sobotę oraz niedzielę. Natomiast Polsat Rodzina zaprasza od 16 listopada (poniedziałek i kolejno wtorek, środa) na godzinę 22:00.

Producentem teleturnieju jest Tako Media a całość wyreżyserował Michał Musiał.

Aktualizacja 10 listopada: Telewizja Polsat przesunęła premierę programu na 27 listopada – tego dnia pierwszy odcinek wyemituje Super Polsat. Jeśli chodzi o Polsat Rodzina, nie podano nowej daty emisji teleturnieju.

Facebook Comments