Muzo.fm w piątce najlepszych stacji radiowych w Polsce

Muzo.fm jest piątą najdłużej słuchaną stacją radiową w Polsce. Wśród mieszkańców miast powyżej 100 tysięcy (grupa wiekowa 16-49) Muzo.fm znajduje się na drugim miejscu.

Według danych ostatniej fali badań Radio Track Milward Brown, obejmującym stacje ogólnopolskie i sieci radiowe, w rankingu ogólnopolskim, średni czas słuchania Muzo.fm wyniósł ponad 157 minut na jednego słuchacza co dało stacji piąte miejsce! Jeszcze wyżej, bo na drugim miejscu z wynikiem 159 minut, Muzo.fm znalazło się w rankingu miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców w grupie wiekowej 16-49.

A już we wtorek, 20 października Muzo.fm będzie obchodzić swoje szóste urodziny. Niestety mniej huczne jak w poprzednich latach, jednak nie mniej ważne. Tego dnia na antenie będą czekać na słuchaczy niespodzianki.

„To właśnie dzięki wiernym słuchaczom gramy już od 6 lat! Niestety w tym roku nie uda się nam spotkać i świętować na tradycyjnym Muzofeście, ale wierzę, że nasza impreza powróci w następnym roku. Tymczasem zapraszamy tam, gdzie czekają na słuchaczy najlepsze kawałki, czyli do Muzo.fm. Bądźcie z nami!”mówi Marcin Bisiorek, dyrektor programowy radia Muzo.fm.

Facebook Comments