Nowy format sportów walki – Gala GENESIS w PPV Cyfrowego Polsatu i Ipli

W Cyfrowym Polsacie i Ipli ruszyła sprzedaż nowego formatu – GENESIS, w którym zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści.

W walce wieczoru wystąpi prawdziwa legenda sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski. Związany całe życie z walką „Różal”, po dwóch latach od ostatniego boju postanowił spróbować swoich sił w zdobywającym coraz większą popularność na całym świecie nowym formacie. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC, weteran Pride, Strikeforce i Pancrase – Josh „The Warmaster” Barnett, mający na swoim koncie ponad 40 walk MMA i osiągnięcia, którymi można by obdzielić kilku zawodników. Pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty w formule boksu na gołe pięści z możliwością używania uderzeń łokciami. 23 października na gali Genesis wystąpią także zawodnicy znani z największych gal MMA w Polsce, m.in.: Gracjan „Terminator” Szadziński, Rafał „Kijana” Kijańczuk i Aleksandra Rola oraz utytułowani reprezentanci sportów uderzanych, m.in. Bartosz Batra, Michał „Matrix” Królik i Monika Porażyńska.

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na dotychczasowych zasadach, jakie obowiązywały przy PPV. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę Genesis, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej Ipla – na www.ipla.pl oraz w aplikacji Ipla.

Gala odbędzie się w piątek, 23 października br. (start o godz. 20:00).

Facebook Comments