Ipla z nowymi aplikacjami i funkcjami

Aplikacja dla urządzeń Apple TV, funkcja Chromecast oraz dostępność pakietu Ipla Polonia na telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen – to ostatnie nowości Ipli.

Użytkownicy Apple TV mogą już zainstalować na swoim urządzeniu aplikację Ipla. Jest to pierwszy polski serwis VOD na tej platformie. W aplikacji dostępna jest pełna oferta Ipli – kanały TV, sport na żywo, filmy i seriale, wydarzenia dostępne w PPV, pakiety. Aplikacja dostępna jest globalnie w sklepie App Store na urządzeniach Apple TV.

Dzięki wprowadzonej funkcji Chromecast użytkownicy Ipli mogą cieszyć się dostępem do treści w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. Chromecast umożliwia przesyłanie obrazu z telefonu, komputera lub tabletu  na duży ekran, np. telewizor. Rozwiązanie to jest już dostępne na www.ipla.tv w przeglądarce Chrome i w aplikacjach mobilnych Android oraz jest sukcesywnie wprowadzane do aplikacji mobilnych iOS.

Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV z systemem Tizen mieszkający poza granicami Polski mogą już korzystać w ramach serwisu IPLA z dedykowanego im pakietu Ipla Polonia. Pakiet ten proponuje wybrane odcinki seriali z ramówki Telewizji Polsat wcześniej niż w telewizji oraz bez reklam. Wśród tytułów dostępne są m.in. „Przyjaciółki”, „W rytmie serca”, „Gliniarze” oraz wiele innych. Dodatkowo pakiet zapewnia 7 kanałów telewizyjnych: Polsat News HD, Superstacja, Polsat 1, Disco Polo Music, Filmbox Arthouse, Fightbox oraz Docubox, a także transmisje sportowe na żywo: PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet, Energa Basket Liga.

Dodatkowo zaktualizowana została wersja aplikacji przeznaczona na telewizory Samsung z systemem Tizen – odświeżeniu uległ wygląd oraz została dodana możliwość dokonania opłaty za zakupiony materiał za pomocą BLIKA.

Facebook Comments