3 nowe programy jesienią w Polsat Play

W jesiennej ramówce kanału Polsat Play znajdą się trzy nowe programy: „Niemiecki Biznes Walusia”, „Polski lombard Walusia” oraz „Pociągi”.

NOWOŚCI:

„Niemiecki Biznes Walusia” opisuje kulisy pracy handlarza doskonałego, Grzegorza „Walusia” Walczaka, który razem ze wspólnikiem Michałem sprząta niemieckie mieszkania. A niemieckie mieszkania są pełne skarbów, o których zapomnieli już sami właściciele. Naszymi bohaterami są ludzie, którzy kupują tanio, a sprzedają drogo. Ryzykują dużo, bo za każdym razem kupują w ciemno. Ale prawie zawsze im się udaje, a ich intuicja prowadzi do bogactwa… Premiera: środa 22:00.

„Polski lombard Walusia” – to największy w Polsce lombard w którym można sprzedać lub zastawić wszystko. Tym biznesem zarządza rodzina Walczaków z Siemianowic Śląskich: Ewa- matka Walusia, Patryk- syn Walusia, Stella- żona Walusia oraz Waluś czyli Grzegorz Walczak. Waluś w tej branży działa już od 15 lat i wie o niej wszystko. Czy klienci lombardu zaskoczą go swoimi ofertami? Premiera: środa 22:30.

„Pociągi” – w tym programie odkrywamy uroki podróżowania pociągami oraz historie ludzi, dzięki którym jest to możliwe. Pociągi to fascynująca podróż w świat maszynistów, konduktorów i dróżników. Dzięki nim dowiemy się, jak wygląda praca na kolei od kuchni. Premiera: poniedziałek 22:30.


KONTYNUACJE:

„Tajna historia XX wieku” – kultowy program, w którym Bogusław Wołoszański wprowadzi nas w fascynującą historę XX wieku i odkryje przed nami jej wielkie zagadki. Premiera: poniedziałek 22:00.

„Chłopaki do wzięcia” –  młodzi mieszkańcy małych wiosek mają poważny problem- brakuję dziewczyn, z którymi można się spotykać i ostatecznie założyć rodziny. Obserwujemy ich codzienne zmagania oraz wzloty i upadki w ich jakże skomplikowanym życiu uczuciowym. Premiera: niedziela 21:00, dwa odcinki.

„Polacy za granicą” – w programie poznamy losy wielu naszych rodaków, którzy postanowili szukać szczęścia w rożnych częściach globu. Poznamy ich pasje, ulubione miejsca, jedzenie oraz dowiemy się co robić i czego nie robić jeśli jesteś Polakiem za Granicą. Premiera: sobota 22:00.

„Poszukiwacze historii” – dwóch pasjonatów udowadniających, że historia nie musi być nudnym szkolnym przedmiotem. W programie m.in: znajdą wóz pancerny Panhard i odwiedzą bieszczadzkie ostępy, próbując odnaleźć ślady burzliwych walk armii rosyjskiej i austriackiej w okresie I wojny światowej. Premiera: wtorek 22:00.

„Drwale” – twarde życie na peryferiach cywilizacji niesie ze sobą wiele niespodzianek i wyzwań. Kim są ludzie, którzy zrezygnowali z luksusów miejskiego życia? Czego szukają w dziczy i z czym zmagają się na co dzień? Oryginalne portrety jedynych w swoim rodzaju bieszczadzkich drwali. Premiera: niedziela 22:00.

„Łowca pedofilów” – bezkompromisowi łowcy pedofilów przemierzają Polskę tropiąc przestępców seksualnych i organizują wspólnie z policją zasadzki. Emocjonujący program, który jest odpowiedzą na bolesny i bardzo aktualny problem społeczny. Premiera: niedziela 22:30.

„Kloszard story” – jak zostaje się bezdomnym? Kloszard Story odpowiada na to pytanie oraz wiele innych: jak będąc bezdomnym można przetrwać zimę? Skąd wziąć jedzenie i ubrania? Gdzie spać? Gdzie się umyć? To problemy, które większości z nas nie dotyczą. Dzięki programowi możemy poznać prawdziwe życie ludzi, którzy żyją wśród nas, a z reguły są zupełnie niewidoczni. Premiera: niedziela 22:30.

„Górale” – niezwykły świat współczesnych polskich górali. Z gór czerpią odwagę, siłę, zręczność oraz zamiłowanie do wolności. Wiedzą że nic nie muszą, nigdzie się nie spieszą– akceptują co daje im los, żyją w symbiozie z naturą, górami oraz porami roku. Jak radzą sobie z wyzwaniami XXI wieku? Premiera: czwartek 22:00, dwa odcinki.

„Budowlańcy” – w programie pojawiają się zarówno profesjonalne jak i mniej profesjonalne ekipy budowlane. Serial pokazuje pracę przy wznoszeniu i remontowaniu budynków… bez cenzury. Dzięki niemu dowiemy się z jak budowlańcy dbają o jakość? Których klientów szanują, a o których wyrażają się w niewybredny sposób? Kto i ile płaci za wykonane prace? Oraz ile naprawdę zarabiają budowlańcy? Premiera: wtorek 22:30.

„Nastoletni tatuśkowie” – kamera śledzi losy ojców, którzy jeszcze niedawno sami byli dziećmi. Jak radzą sobie w nowej trudnej roli? Premiera: piątek 22:00.

„Rolnicy” – zawód, którego godziny pracy dyktuje przyroda. Rolnik nie może po prostu wziąć wolnego, a w gospodarstwie zawsze jest coś do zrobienia. Seria pokazuje jak wygląda praca w jednym z najtrudniejszych zawodów świata. Premiera: środa 22:30, dwa odcinki.

„Nie mów do mnie śmieciarzu” – jeden z zawodów, które nie kojarzą się zbyt pozytywnie. A dlaczego? przecież śmieciarze to prawdziwi bohaterowie. Serial pokazuje z czym muszą mierzyć się na co dzień. Premiera: środa 21:30.

„Kołowrotek” – program stworzony nie tylko dla pasjonatów wędkarstwa i dzikiej przyrody. Zostaniemy wprowadzeni w arkana rzemiosła przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii Adama Tańskiego, który podzieli się swoją wiedzą tajemną na temat ryb i ich naturalnego środowiska. Premiera: niedziela 9:00.

Facebook Comments