5G dla wszystkich w prepaid Plusa aż do końca lipca. Wskakuje też nowa promocja

Do końca lipca przedłużony zostaje promocyjny dostęp do Internetu 5G dla wszystkich użytkowników ofert prepaid w sieci Plus. Poza tym uruchomiona zostanie nowa promocja za 40 zł.

Przedłużenie bezpłatnego dostępu do sieci 5G Plusa

Od 1 czerwca przedłużona została możliwość korzystania z sieci 5G Plusa przez użytkowników ofert „na kartę”. W ramach promocji „Internet 5G od Plusa na Kartę” mają oni nadal bezpłatny dostęp do transmisji danych w technologii 5G, a żeby z tego skorzystać konieczne jest jedynie posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz przebywanie w zasięgu sieci 5G Plusa. Promocja trwa do 31 lipca i po tym terminie zostanie wyłączona, a z 5G będzie można korzystać tylko w pakiecie „Bez Limitu i 20 GB 5G”.

Wydłużenie okresu obowiązywania promocji „Pakiet 120 GB”.

W poniedziałek, 7 czerwca przedłużona zostanie promocja, w której za jedyne 15 zł klienci otrzymują aż 120 GB na 90 dni i będzie można z niej korzystać przez całe wakacje. To trzy pakiety po 40 GB, przyznawane automatycznie co 30 dni. Opłata wynosi tylko 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji.

Promocję można włączyć krótkim kodem *136*11*0060# lub aktywować w aplikacji Mobilny Plus Online, a żeby z niej skorzystać wystarczy mieć aktywne konto oraz posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty. Promocji „Pakiet 120 GB” obowiązywać będzie do 31 sierpnia 2021 r.

Nowa promocja i pakiet „Bez limitu i 20 GB 5G”

Od wtorku, 8 czerwca dostępna będzie całkowicie nowa promocja, która zapewni możliwość korzystania z Internetu w technologii 5G klientom wszystkich obecnych ofert na kartę w sieci Plus oraz starszych taryf. Promocja z pakietem „Bez limitu i 20 GB 5G” zapewni po 31 lipca możliwość korzystania z najnowocześniejszej technologii mobilnej transmisji danych. Nowy pakiet pozwala na wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych. W ramach pakietów przyznawane jest też 20 GB na krajową transmisję danych, co łącznie z bonusem za doładowanie daje łącznie pakiet internetowy 35 GB. Klienci korzystający z tej promocji otrzymają bezpłatny dostęp do transmisji danych w technologii 5G w paśmie o częstotliwości 2600 MHz lub w innym paśmie 5G obsługiwanym przez Plusa.

Pakiet „Bez limitu i 20 GB 5G” można włączyć krótkim kodem *136*11*9203# zatwierdzonym przyciskiem „zadzwoń” lub aktywować telefonicznie przez kontakt z Działem Obsługi Klienta lub przez zalogowanie do aplikacji Mobilny Plus Online, a jego koszt to 40 zł na 30 dni. Jednakże częściej dostępnym doładowaniem w sieci sprzedaży jest zasilenie 50 zł i wtedy w pakiecie i po doładowaniu klient dostanie 45 GB.

Oferty obowiązują również w Plushu.

Facebook Comments