7 nowych kanałów CANAL+ oraz TeenNick w Polsat Box. W jakich pakietach?

Od 10 grudnia br. dzięki rozszerzeniu współpracy z CANAL+ abonenci Polsat Box będą mogli oglądać 7 nowych stacji z portfolio tego nadawcy. Ponadto do oferty operatora dołączy kolejny kanał od ViacomCBS – TeenNick.

Wśród nowych kanałów od CANAL+ znajdą się: filmowo-serialowe Ale kino+ i Novelas+, dokumentalny Planete+, kulinarny CANAL+ Kuchnia, lifestylowy CANAL+ Domo HD oraz MiniMini+ i teleTOON+ dla dzieci. Z kolei od ViacomCBS dołączy TeenNick – kanał oferujący filmy i seriale popularne wśród nastolatków w wieku 10-16 lat.

Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV do 15 stycznia 2022 r. będą mieli możliwość zapoznania się z propozycjami wszystkich 8 stacji bez dodatkowych opłat. TeenNick będzie dostępny w „otwartym oknie” również w telewizji internetowej.

Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie nowości będą dostępne w ramach podstawowego pakietu L w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, a TeenNick promocyjnie także w pakiecie M. Stacje z treściami dla najmłodszych – TeenNick, MiniMini+, TeleTOON+ – będą również dostępne dla abonentów dodatkowego pakietu Dzieci. Wszystkie nowe pozycje, z wyjątkiem kanału Ale Kino+, w ramach swojego pakietu TV będzie można dodatkowo oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go.

TeenNick trafi też do oferty telewizji internetowej – do pakietu podstawowego Bogatego oraz wzbogaci pakiet Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go.

Facebook Comments