Adam Strycharczuk jurorem 13. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zastąpi Pawła Królikowskiego

Zwycięzca 12. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” – youtuber Adam Strycharczuk, zastąpi w fotelu jurora wiosennej serii show Pawła Królikowskiego.

Paweł jest jurorem w „Twoja twarz brzmi znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy – mówi dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

W 13. edycji Pawła Królikowskiego zastąpi laureat minionej edycji programu – youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Adam stał się jednym z największych odkryć w historii formatu. Z odcinka na odcinek coraz mocniej ujawniał swój talent, by w finale wcieleniem w Violettę Villas i wykonaniem „Listu do matki” wzruszyć jurorów do łez. Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Lenie Szczepańskiej podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą, która cierpi na chorobę kociego krzyku.

„Twoja twarz brzmi znajomo” od marca w Polsacie.

Foto: Polsat

Facebook Comments