Anna Wyszkoni gospodynią nowego programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”

Wiosną 2021 r. na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, którego gospodynią została wokalistka Anna Wyszkoni.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to nowy format Polsatu. Sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby. Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza.

Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. To właśnie eksperci wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach bohaterów, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych projektantów. – „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób. Jestem pewna, że widzowie pokochają ten program – podsumowuje prowadząca Anna Wyszkoni.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” wiosną 2021 roku w Telewizji Polsat.

Foto: Polsat

Facebook Comments