Aplikacja do wyceny używanych smartfonów od Plusa

Plus udostępnił innowacyjną aplikację do wyceny używanych smartfonów. Dzięki niej można bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile zyska się na odsprzedaży starego modelu w ramach programu Plus Odkup.

Aby sprawdzić wartość swojego telefonu należy pobrać aplikację Plus Odkup ze sklepu Google Play lub App Store. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od aktualnego operatora.

W pierwszej kolejności aplikacja sprawdza czy dany model telefonu znajduje się na liście sprzętów objętych programem Plus Odkup. Następnie program automatycznie sprawdza stan techniczny smartfona (połączenia, wibracje i Bluetooth). W następnym kroku użytkownik proszony jest o wykonanie kilku prostych czynności m.in. dotykanie i blokowanie ekranu, wyłączanie aplikacji, zmianę głośności, robienie zdjęć i wyszukiwanie martwych pikseli.

Na podstawie uzyskanych wyników klient otrzymuje szacowaną wartość swojego urządzenia, a cały proces odsprzedaży może przeprowadzić podczas jednej wizyty w salonie Plusa. Program Plus Odkup pozwala na sprzedaż smartfonów marek, takich jak: Apple, Samsung, LG, Oppo, Motorola, Nokia, Realme, Sony czy Xiaomi. Środki z transakcji są przekazywane na konto abonenckie w sieci Plus i mogą być wykorzystane na sfinansowanie rat za nowy sprzęt lub inne usługi.

Klienci korzystający z programu Plus Odkup mogą uzyskać specjalne zniżki na zakup nowych urządzeń.

Facebook Comments