„Cafe Euro” – codzienny talk show na czas Euro w Polsacie Sport

Od piątku 11 czerwca, przez cały czas trwania piłkarskich mistrzostw Europy, Polsat Sport będzie emitował piłkarski talk show Cafe Euro. Program nadawany będzie codziennie o godzinie 8:00 oraz dodatkowo o 22:45 po rozegranych meczach.

Nazwa programu nawiązuje do Cafe Futbol czyli jednej z najdłużej emitowanych i najbardziej znanych polskich audycji piłkarskich. Formuła Cafe Euro sprawdziła się podczas piłkarskich mistrzostw Starego Kontynentu w 2012 oraz 2016 roku.

„Wielkie turnieje piłkarskie to nie tylko wydarzenia na boisku, ale także cała otoczka wokół stadionów, drużyn czy pojedynczych piłkarzy. Świat, nie tylko ten sportowy, zmienia się na czas trwania imprez tego typu, a nowe tematy rodzą się w każdej godzinie. Dzięki Cafe Euro mniej wytrwani kibice będą potrafili odnaleźć się w tym potoku informacji. Z kolei fani, którzy żyją i oddychają futbolem, w naszym programie mogą liczyć na merytoryczne dyskusje, informacje z pierwszej ręki oraz błyskotliwe opinie uznanych autorytetów”. – Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat

W gronie prowadzących Cafe Euro są czołowi dziennikarze i komentatorzy w Polsce, tacy jak Paulina Chylewska, Bożydar Iwanow, Marcin Feddek i Przemysław Iwańczyk. Wspierać będzie ich liczący ponad 20 osób zespół redakcyjny, w tym specjalny wysłannik do bazy reprezentacji Polski oraz korespondenci zagraniczni. W studiu Cafe Euro gościć będą cenieni eksperci piłkarscy oraz dziennikarze i komentatorzy.

Poranne wydanie Cafe Euro skupiać się będzie na reprezentacji Polski oraz przeglądzie informacji o nadchodzących meczach. Wieczorny program będzie podsumowaniem wydarzeń boiskowych wraz z analizami taktycznymi i wywiadami.

Facebook Comments