Całe sezony najnowszych seriali i przedpremiery produkcji Telewizji Polsat w Polsat Box Go

W Polsat Box Go, obok całych sezonów najnowszych seriali, takich jak: „Matka”, „Wotum nieufności”, Lulu” czy „Rodzina na Maxa”, można oglądać przedpremiery wybranych pozycji z wiosennej ramówki Telewizji Polsat.

Całe sezony najnowszych polskich seriali bez reklam

W Polsat Box Go w pakiecie Premium można już oglądać najnowsze produkcje z wiosennej ramówki Telewizji Polsat. To seriale najlepszych polskich reżyserów i aktorów. W serwisie są już dostępne wszystkie odcinki: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, komedii obyczajowej „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej, thrillera psychologicznego „Matka” według pomysłu Igora Brejdyganta oraz łamiącej tabu komedii „Rodzina na Maxa” w reżyserii Marii Sadowskiej.

Już 4 marca w Polsat Box Go pojawi się kolejna nowość – „Sługa Narodu”. Serial powstał na podstawie ukraińskiego formatu, w którym główną rolę grał Wołodymyr Zełenski. W polskiej wersji nauczyciel historii Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar) w wyniku zbiegu okoliczności i intrygi polityków zostaje prezydentem. Niespodziewana nowa rola zaowocuje wieloma nieprzewidzianymi, a zarazem komicznymi sytuacjami.

W serwisie można również znaleźć pierwsze odcinki premierowych seriali dostępnych na wyłączność – komedii „Domek na szczęście” z Barbarą Kurdej-Szatan i Rafałem Zawieruchą oraz 2. sezonu komediowo-obyczajowej produkcji „Mecenas Porada” z Aleksandrą Domańską, której towarzyszą m.in. Antoni Pawlicki, Radosław Pazura i Joanna Koroniewska.

Nowe odcinki najpopularniejszych tytułów przed emisją w TV

W wiosennej ramówce Telewizji Polsat nie zabrakło kolejnych sezonów seriali i programów mających już wierną rzeszę fanów. Są one dostępne w pakiecie Polsat Box Go Premium przed premierą telewizyjną – na siedem lub jeden dzień przed emisją w telewizji.

Czwartkowe wieczory zostały zarezerwowane dla programu „Nasz nowy dom” prowadzonego przez Katarzynę Dowbor oraz kultowych „Przyjaciółek”. W 21. sezonie do obsady serialu – Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer i Anity Sokołowskiej – dołączyli: Laura Breszka, Piotr Stramowski, Bartosz Opania i Ewa Skibińska. Pierwsze odcinki tych produkcji są już dostępne w serwisie. W soboty w serwisie będą publikowane nowe odcinki kulinarnego programu „Ewa gotuje”, w którym Ewa Wachowicz dzieli się z widzami tajnikami swojej kuchni (premiera w Polsat Box Go 25 lutego). Użytkownicy Polsat Box Go wszystkie te pozycje zobaczą z tygodniowym wyprzedzeniem względem emisji na antenie.

Wiosną w portfolio stacji pojawią się także kolejne sezony emitowanych codziennie wciągających seriali paradokumentalnych takich jak: „Gliniarze”, „Pierwsza miłość”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy” i „Na ratunek 112”. Nowe odcinki trafiają do pakietu Polsat Box Go Premium z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji. Premiera pierwszych odcinków w Polsat Box Go już 24 lutego.

Premiery programów rozrywkowych

Wiosenna ramówka Telewizji Polsat to również lubiane programy rozrywkowe. Pakiet Polsat Box Go Premium zapewnia możliwość oglądania show Telewizji Polsat i TV4 online zaraz po zakończeniu ich emisji na antenie TV.

W kolejnym sezonie gorącego reality show „Love Island. Wyspa miłości” z anteny TV4 nowi atrakcyjni single i singielki spróbują znaleźć miłość w pięknej scenerii słonecznej Hiszpanii. W roli prowadzącej Karolina Gilon. Nowe odcinki od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 21:00. Premiera 27 lutego.

3 marca startuje 18. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym razem swoje umiejętności aktorskie i wokalne zaprezentują: Krzysztof Ibisz, Natalia Janoszek, Julia Kamińska, Daria, Katarzyna Kołeczek, Piotr Stramowski, Oskar Cyms, Daniel Jaroszek. Program zyskał nowego prowadzącego – będzie nim Maciej Rock. W jury zasiądą: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski.

„Hell’s Kitchen” to format dla smakoszy i osób o mocnych nerwach. 13 pasjonatów spróbuje swoich sił w piekielnej kuchni pod okiem mistrza Mateusza Gesslera, któremu będą pomagać sous chefowie: Martin Gimenez Castro, zwycięzca pierwszej edycji „Top Chef”, kultowego show Polsatu, i Robert Kondziela. Zwycięzca programu zdobędzie 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. Premiera 1 marca o godz. 21:00.

Wśród wiosennych nowości znalazła się także kolejna odsłona cyklu „Kabaret na żywo. Nowy skŁAD 2” (premiera 5 marca) z Ewą Błachnio i Piotrem Gumulcem w roli prowadzących.

Facebook Comments