Cyfrowy Polsat przenosi Kino TV do pakietu Familijnego HD

Od stycznia 2020 r. kanał Kino TV jest dostępny w pakiecie Familijnym HD w ofertach telewizji satelitarnej i IPTV Cyfrowego Polsatu (wcześniej pakiet Familijny Max HD).

Kino TV w Cyfrowym Polsacie jest dostępny na pozycji nr 34 w telewizji satelitarnej i IPTV oraz 512 w dekoderach do odbioru telewizji internetowej (OTT).

Styczeń 2020 w Kino TV stoi pod znakiem premier filmowych. Serię premierowych hitów rozpocznie film akcji „Oczy smoka” z Jeanem-Claude’em Van Damme’em (10 stycznia / 21:00). Dzień później Kino TV zaprasza na komedię „Sędzia kalosz” (11 stycznia / 19:05) – historię życiowego nieudacznika, który nieustannie szuka łatwej i dobrze płatnej pracy. Hitem będzie też gwiazdorsko obsadzony (Patrick Wilsona, Jessica Biel, Haley Bennett) kryminał „Sposób na morderstwo” (15 stycznia / 21:00), którego akcja toczy się w latach 60., gdy odnoszący sukcesy adwokat Walter Stackhouse żeni się z piękną Clarą. Gdy mroczna przeszłość kobiety zaczyna zagrażać małżeństwu i Walter pragnie uwolnić się od żony, niespodziewanie kobieta zostaje znaleziona martwa… Na widzów stacji czeka ponadto film przygodowy „Geronimo: Amerykańska legenda” (18 stycznia / 21:00), fascynująca opowieść o słynnym Geronimo, który walczył o ziemię Indian, budząc postrach w całej Arizonie i północnym Meksyku. Kolejnym przebojem będzie „Plażowy haj” (24 stycznia / 23:00), jedna z najgłośniejszych komedii 2019 roku z udziałem Matthew McConaugheya w roli Moondoga – ucieleśnienia hedonizmu, którego nie interesują żadne zasady. Nieustanne imprezy, przygodny seks i narkotyki nie przeszkadzają jednak Moondogowi w pisaniu, które już niedługo może przynieść mu sławę…

Facebook Comments