Debiut Wilfredo Leona w siatkarskiej reprezentacji Polski tylko w Polsacie Sport

Już w najbliższy weekend Reprezentacja Polski siatkarzy zmierzy się w towarzyskim dwumeczu z Holandią. Transmisja spotkań tylko na antenie Polsatu Sport.

Spotkania z „Pomarańczowymi” będą oficjalnym debiutem Wilfredo Leona w Reprezentacji Polski. To jeden z najlepszych siatkarzy, który w barwach Zenitu Kazań czterokrotnie wygrał Ligę Mistrzów, raz Klubowe Mistrzostwo Świata, a w krajowych rozgrywkach również czterokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Rosji oraz cztery razy wygrywał krajowy Puchar. Od sezonu 2018/2019 Wilfredo Leon jest zawodnikiem włoskiego klubu Sir Safety Perugia. W środę, 24 lipca, upływa dwuletnia karencja FIVB, po której zawodnik może grać w siatkarskiej Reprezentacji Polski.

Transmisja meczów Polska-Holandia w sobotę oraz niedzielę od godziny 17:00 na antenie Polsatu Sport. Spotkania skomentują Jerzy Mielewski i Wojciech Drzyzga. Studio przedmeczowe od godziny 16:00 poprowadzi Krzysztof Wanio, a jego gośćmi będą Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur.

Mecze towarzyskie Biało-Czerwonych z Holandią, będą jednym z ostatnich sprawdzianów przed turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, który zostanie rozegrany za niecałe trzy tygodnie w Gdańsku.

Foto: PZPS

Facebook Comments