Dzień Disneya po raz szósty w Polsacie (wideo)

Święto kina, czyli cały dzień niezapomnianych produkcji Disneya, ponownie w Poniedziałek Wielkanocny na antenie Polsatu.

„Zaplątani” (godz. 06:50) – zarazem animacja i musical, szalona eskapada z przygodami i… włosami, mnóstwem magicznych włosów. Ta pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści prezentuje jedną z najpopularniejszych Księżniczek Disneya. Roszpunka jest odważna i niezależna i stanowi wzór do naśladowania. Ale jej historia nie byłaby kompletna bez zaradnego, sprytnego i przystojnego łotrzyka, Flynna oraz… jego konia, którzy stają się dla rezolutnej Roszpunki przepustką do wolności.

„Aladyn” (godz. 9:15) – zapierająca dech w piersiach aktorska adaptacja klasycznej animacji to ekscytująca opowieść o uroczym złodziejaszku Aladynie, dzielnej księżniczce Dżasminie oraz Dżinie, od którego może zależeć przyszłość ich obojga. W filmie, w reżyserii Guya Ritchiego, zobaczymy całą plejadę gwiazd, w tym Willa Smitha w roli niesamowitego Dżina, Menę Massouda jako nieustraszonego Aladyna i Naomi Scott w roli pięknej i odważnej księżniczki Agrabahu – Dżasminy.

„Vaiana: Skarb oceanu” (godz. 11:50) – animowana opowieść o przygodach walecznej polinezyjskiej księżniczki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im spotkań z ogromnymi potworami i innych niebezpiecznych wyzwań. Nigdy nie należy poddawać się, nawet w największych opałach.

„Zwierzogród” (godz. 14:15) – komediowo-przygodowa animacja, pochodząca z Walt Disney Animation Studios, a osadzona w nowoczesnej metropolii ssaków o nazwie Zwierzogród. Zdeterminowana, aby się wykazać, funkcjonariuszka Judy Hopps, pierwszy króliczek w policji tego miasta, w swojej pierwszej sprawie podejmuje się rozwiązać zagadkę kryminalną – nawet jeśli oznacza to współpracę z oszustem-lisem Nickiem Bajerem. Każdy może być, kim zechce.

„Nasze magiczne Encanto” (godz. 16:40) – premiera w Polsacie! Film przedstawia historię niezwykłej rodziny Madrigal, która mieszka w kolumbijskich górach w magicznym domu, w cudownym miejscu zwanym Encanto. Magia Encanto spływa na każde dziecko w rodzinie, obdarzając je unikalnym darem: od niezwykłej siły po moc uzdrawiania. Każde dziecko poza jednym – Mirabel. Gdy dziewczynka odkrywa, że magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, decyduje jako jedyny „zwykły” członek rodziny Madrigal, że to ona może być jej ostatnią nadzieją.

„Disney. Koncert spełnionych życzeń” (godz. 20:00) – zwieńczeniem tego dnia jest wyjątkowe widowisko, w którym największe filmowe przeboje wykonują między innymi Sara James, Edyta Górniak, Roxie Węgiel, Kuba Badach, Andrzej Piaseczny czy Oskar Cyms. Widzowie usłyszą najpiękniejsze utwory z takich filmów jak „Kopciuszek”, „Mała syrenka”, „Kraina lodu”, „Zaplątani”, „Król Lew” i najnowszej produkcji Walt Disney Animation Studios „Życzenie”.

Facebook Comments