Filmowe nowości września w Polsat Box Go

Lato się kończy, ale nie premiery w Polsat Box Go. Wrześniowe propozycje serwisu to gratka dla fanów komedii, kina trzymającego w napięciu oraz animacji.

„Wyrwa” – wciągająca historia tragicznie owdowiałego męża, już dostępna.

Na podstawie prozy Wojciecha Chmielarza, mistrza polskiego kryminału, autora m.in. „Żmijowiska” czy cyklu o Jakubie Mortka, powstawał film „Wyrwa”. To historia Maćka (Tomasz Kot) próbującego poznać prawdę o żonie Janinie (Karolina Gruszka), która poniosła tragiczną śmierć w wypadku samochodowym. Z czasem odkrywa on, jak niewiele wiedział o swojej życiowej partnerce.

„Wszystko o moim starym” – zabawna komedia weselna z Robertem De Niro, już dostępna.

Oryginalna, zabawna opowieść o przygotowaniach do ślubu, który może stanąć pod znakiem zapytania, gdy senior rodu zapragnie lepiej poznać przyszłą synową oraz jej rodziców w trakcie wspólnego weekendu. Prostolinijny włoski imigrant o południowym temperamencie kontra rodzina konserwatywnych bogaczy, którzy na wszystkich patrzą z góry. Co może pójść nie tak?

„Naznaczony: Czerwone drzwi” – mroczny thriller trzymający w napięciu do ostatniego kadru, premiera 8 września.

W filmie „Naznaczony: Czerwone drzwi” rodzina Lambertów chce raz na zawsze pozbyć się demonów. Josh (Patrick Wilson) i Dalton (Ty Simpkins), który jest w college’u, muszą zmierzyć się z mroczną przeszłością swojej rodziny oraz mnóstwem nowych i jeszcze bardziej przerażających strachów, które czyhają za czerwonymi drzwiami.

„Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Film” – animowany film przygodowy o odwiecznej walce dobra ze złem, premiera 21 września.

Największą siłą i bronią może być tylko prawdziwa miłość. Bohaterowie „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Film” zrozumieją tę starą jak świat prawdę, kiedy odkryją swoje głęboko skrywane sekrety. Niezwykły duet nieśmiałej nastolatki przemienionej w superbohaterkę Biedronkę i charyzmatycznego obrońcy sprawiedliwości Czarnego Kota zrobi wszystko, by ocalić miasto i pokonać Władcę Ciem, tajemniczego złoczyńcę, który zagraża Paryżowi czarną magią.

Ponadto w Polsat Box Go można oglądać najnowsze polskie seriale komediowe – „Teściowie”, „Krejzi patrol”, pełną zabawnych i absurdalnych sytuacji produkcję o pracy duetu policjantów z małego posterunku oraz 2 sezon „Swatów” o przygodach rezolutnej wnuczki i jej dziadków, a także cały sezon nowego thrillera medycznego „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej.

Facebook Comments