Final Six siatkarskiej Ligi Narodów kobiet w kanałach Polsatu

Na antenach sportowych Telewizji Polsat będzie można śledzić turniej finałowy Final Six siatkarskiej Ligi Narodów kobiet z udziałem reprezentacji Polski.

W Final Six Polki zagrają w grupie B, w której na początek w środę, 3 lipca zmierzą się z Amerykankami, a dzień później z reprezentantkami Brazylii. Transmisja obu meczów o godzinie 9:00 w Polsacie Sport. Godzinę przed rozpoczęciem pierwszego seta widzowie zobaczą studio przedmeczowe, w którym gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. eksperci i byłe Reprezentantki Polski w siatkówce. Nie zabraknie analiz i gorących komentarzy.

W grupie A rywalizować będą gospodynie turnieju – Chinki oraz Turcja i Włochy. Zwycięzcy obu grup oraz drużyny z drugiego miejsca awansują do półfinałów, które rozgrywane będą w sobotę, 6 lipca. Dzień później odbędzie się finał oraz mecz o trzecie miejsce. Wszystkie mecze Final Six widzowie będą mogli zobaczyć tylko na sportowych antenach Polsatu. Mecze Final Six siatkarskiej Ligi Narodów prosto z Nankin skomentuje Adrian Brzozowski.

Facebook Comments