Gala FEN 32 w PPV Cyfrowego Polsatu i Ipli

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy serwisu rozrywki Ipla mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 32: Lotos Fight Night, która odbędzie się 20 lutego br.

Bohaterem walki wieczoru będzie niepokonany w FEN Mateusz „Chińczyk” Rębecki, który stanie do obrony pasa wagi lekkiej. W eliminatorze do walki o tytuł mistrza kat. ciężkiej, kibice w akcji zobaczą Szymona Bajora. Jego rywalem będzie Ednaldo Oliveira.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 17.30 w dniu gali (start godz. 19:00).

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych stacjach dostępne też będzie wydarzenie.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę FEN 32, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej Ipla – na www.ipla.tv oraz w aplikacji Ipla na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie Ipla, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

Jose Barrioss vs Mateusz Rębecki

Marcin Łazarz vs Wojciech Janusz

Ednaldo Oliviera vs Szymon  Bajor

Roland Cambal vs Szymon Dusza

Piotr Walawski vs Rafał Lewoń

Djamil Chan vs Cezary Oleksiejczuk

TBA vs Piotr Kuberski

Mikołaj Lewandowski vs Wojciech Kawa

Bartek Szewczyk vs Akhmet Salamov

Facebook Comments