Gala KSW 58 w PPV Cyfrowego Polsatu i Ipli

W Cyfrowym Polsacie i Ipli ruszyła sprzedaż gali KSW 58, która odbędzie się w sobotę, 30 stycznia. Cena PPV to 40 zł.

Niepokonany w okrągłej klatce mistrz olimpijski Szymon Kołecki zmierzy się z Martinem Zawadą. Choć ciężarowiec jak dotąd nie przegrał żadnego pojedynku w klatce KSW, spotkanie z weteranem europejskiej sceny MMA może okazać się dla niego ciężarem nie do podźwignięcia. Na gali zaplanowana jest również walka o obronę tytułu mistrza KSW w wadze piórkowej w wykonaniu Salahdine’a Parnasse’a, którego rywalem będzie agresywny i nieobliczalny Daniel Torres. Fenomenalny 23-letni Francuz będzie bronił po raz drugi tytułu, który zdobył w starciu z Romanem Szymańskim na KSW 48.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20:00.

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych stacjach dostępne też będzie wydarzenie.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 58, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej Ipla – na www.ipla.tv oraz w aplikacji Ipla na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie Ipla, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

Salahdine Parnasse vs Daniel Torres

Szymon Kołecki vs Martin Zawada

Michał Michalski vs Aleksandar Rakas

Shamil Musaev vs Uroš Jurišić

Michał Andryszak vs TBA

Paweł Polityło vs Dawid Martinik

Robert Ruchała vs Daniel Bažant

Bartłomiej Kopera vs Francisco Barrio

Facebook Comments