Influencerka Sylwia Bomba i himalaista Denis Urubko wystąpią w „Tańcu z gwiazdami”

Telewizja Polsat ujawniła nazwiska kolejnych uczestników dwunastej edycji programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

W show zatańczy influencerka Sylwia Bomba, która popularność zawdzięcza udziałowi w programie „Googlebox”. Sympatię widzów zaskarbiła sobie dzięki głośnemu śmiechowi i zabawnym komentarzom. Ponad 720 tys. osób obserwuje jej instagramowy profil, na którym chętnie dzieli się zdjęciami z życia prywatnego oraz profesjonalnych sesji. Sylwia Bomba z zawodu jest fotografem i ma profesjonalne studio „Czarne Owce”. Prowadzi też agencję reklamową.

Na parkiecie „Tańca z gwiazdami” zaprezentuje się również znany sportowiec i instruktor wspinaczki Denis Urubko. Jest również aktorem, byłym żołnierzem armii Kazachstanu, zdobywcą Korony Himalajów i Karakorum, multirekordzistą we wspinaczce górskiej. Z wykształcenia jest aktorem.

Jak już informowaliśmy, w programie, wystąpi również Oliwia Bieniuk. Nadchodząca edycja „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” pojawi się na antenie Polsatu we wrześniu, w nowym paśmie – w poniedziałki o godz. 20:00.

Foto: Polsat

Facebook Comments