Które sprzęty są najchętniej kupowanie na raty w Netii? Wyróżnia się jeden producent

Po kilku miesiącach od startu sprzedaży urządzeń w modelu rat własnych, w ofercie Netii pojawiło się sporo ciekawych nowości. Czas również podsumować, które sprzęty sprzedają się najlepiej.

Od początku funkcjonowania sprzedaży urządzeń największą popularnością cieszą się smartfony. Jednak z powodzeniem sprzedają się też inne kategorie urządzeń. W ostatnich miesiącach 30-40 proc. sprzedaży stanowiły już inne kategorie sprzętowe, takie jak laptopy i tablety. Na popularności zyskują też urządzenia typu wearables, tj.: słuchawki bluetooth czy smartwatch’e.

Aktualnie (kwiecień) najchętniej nabywanymi na raty przez abonentów Netii są smartfony marki Samsung (Galaxy A55 5G i Galaxy A25 5G), Xiaomi Redmi 13C oraz iPhone 15

W ostatnim czasie portfolio sprzętu zostało odświeżone m.in. o nowe laptopy. Do oferty wszedł budżetowy Maxcom mBook15 J4125 8/256GB, którego można mieć już za 55 zł miesięcznie (oferta z finansowaniem na 36 miesięcy) oraz sprzęt dla bardziej wymagających: HP Pavilion 15-eg2570nw (np. 175 zł/miesiąc x 24).

Kolejnym nowym urządzeniem, na które warto zwrócić uwagę jest tablet Galaxy Tab A9 X115 4/64GB LTE, którego można mieć za 30 zł miesięcznie (finansowanie 36 miesięczne).

Facebook Comments