Kanały Grupy Canal+ Polska w ofercie Polsat Media

1 stycznia 2024 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach telewizyjnych należących do Grupy Canal+ Polska.

Grupa Canal+ Polska to wiodący wydawca oraz nadawca kanałów telewizyjnych segmentu premium, jak również agregator oraz drugi największy dystrybutor pakietów płatnej telewizji w Polsce.

W ofercie Polsat Media znajdą się takie kanały jak Ale Kino+, CANAL+ Domo, Planete+, MiniMini+, teleTOON+, Novelas+, CANAL+ PREMIUM, Canal+ Kuchnia, Canal+ FAMILY, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5.

Stacje telewizyjne należące do Grupy Canal+ charakteryzuje bardzo duża różnorodność tematyczna, a programy emitowane w kanałach Grupy są skierowane do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Znajdziemy tu m.in. niezwykle bogatą ofertę filmową i serialową, sportową, dokumentalną, lifestyle’ową i dziecięcą.

Polsat Media to największe biuro reklamy telewizyjnej na polskim rynku, zarówno pod względem liczby obsługiwanych kanałów, jak i udziału w oglądalności. W tym roku 78 kanałów wygenerowało SHR w grupie A16-59 na poziomie 35% (Dane: Nielsen Media, za okres styczeń-październik 2023).

Facebook Comments