Katarzyna Tomczuk w zarządzie Polsat Media. Kluczowi dyrektorzy z nowymi kompetencjami

Od 1 kwietnia 2021 r. Katarzyna Tomczuk, dotychczasowa Partnerships Director w biurze reklamy Polsat Media, została powołana na stanowisko członka zarządu. Jednocześnie prokurentem spółki zostaje Norbert Walkiewicz. Managing Directorem Polsat Media jest Stanisław Janowski, a prezesem zarządu pozostaje Weronika Olejnik.

W związku z tą zmianą, na stanowisko Partnerships Directora awansowała Magdalena Feruś, dotychczas zajmująca stanowisko Client Service Director/Partnerships. Feruś odpowiedzialna będzie za rozwój sekcji branded content & sponsorships łączac telewizję z onlinem.

Marcin Stępniak odpowiedzialny będzie za sekcje business process, product development i research&analysis, a Łukasz Urbański za business development oraz marketing & pr. Za pracę działów commercial operations i HR odpowiedzialna będzie Katarzyna Niewiadomska, a za działania sekcji commercial i legal&compliance Agnieszka Wieczorek-Biedrzycka. Za sprzedaż i negocjacje nadal będzie odpowiedzialna Magdalena Niewińska, Sales Director Polsat Media.

Facebook Comments