Klasyk ligi hiszpańskiej 21 kwietnia w Eleven Sports 1

W najbliższą niedzielę, 21 kwietnia odbędzie się wielki hit LaLiga EA SPORTS. Na Santiago Bernabeu lider hiszpańskiej ligi Real Madryt podejmie w El Clasico Barcelonę. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1, także w jakości 4K.

Niedzielne stracie to będzie już 188 ligowe El Clasico, a wszystkich oficjalnych meczów między Realem Madryt i Barceloną było do tej pory aż 256. W obu zestawieniach więcej zwycięstw o cztery mają na swoim koncie Królewscy, którzy wygrali 78 ligowych i 104 ogółem takich starć.

To wyjątkowe starcie zostanie poprzedzone specjalnym studiem, które rozpocznie się o godz. 19:00 w Eleven Sports 1. Nie zabraknie w nim opinii ekspertów, a także wywiadów z obecnymi i byłymi gwiazdami Realu Madryt oraz FC Barcelony. Atmosferę panującą w Madrycie przybliżą widzom obecni na miejscu Mateusz Majak, Piotr Urban, Maciej Kruk, Daniel Sobis i Marcin Gazda. W Warszawie swoimi opiniami podzielą się Mikołaj Kruk, Krzysztof Rot oraz Łukasz Wiśniowski. Spotkanie rozpocznie się o 21:00, a na żywo ze stadionu skomentują je Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak.

Transmisja dostępna będzie również online, w Polsat Box Go, w pakiecie Sport na kanale Eleven Sports 1, a w jakości 4K – Eleven Sports 1 4K (dostępnym na wybranych platformach).

Facebook Comments