Kolejne smartfony wyłącznie w Plusie

Do oferty sieci Plus dołączyły na wyłączność kolejne smartfony – LG K50S oraz Motorola Moto G8 Plus.

LG K50S

LG K50S wyposażony został w trzy główne aparaty, co jest dużym wyróżnikiem na tej półce cenowej, pozwalające na zrobienie perfekcyjnego zdjęcia w każdych warunkach: klasyczny o rozdzielczości 13 Mpix z autofokusem PDAF umożliwia uchwycenie obiektów w ruchu, wspierany 2-megapikselowym do wykrywania głębi pozwoli na osiągnięcie naturalnego rozmycia tła, a trzeci z obiektywem szerokokątnym jest idealny do fotografii krajobrazu czy zdjęć grupowych.

LG K50S ma duży wyświetlacz FullVision 6,5” i system DTS:X gwarantujący dźwięk jest przestrzenny jak w kinie. Posiada ośmiordzeniowy procesor 2,0 GHz, 3 GB pamięć RAM oraz 32 GB wewnętrznej i z możliwością rozbudowania za pomocą karty microSD do 2TB, a dzięki baterii o pojemności 4000 mAh możliwe jest korzystanie z niego przez cały dzień. Wyposażony został w dedykowany przycisk aktywujący Asystenta Google, a dla miłośników streamingu przygotowano funkcję YouTube Live, dzięki której można rozpocząć transmisję z poziomu aplikacji aparatu.

Wytrzymałość LG K50S została potwierdzona rygorystycznymi testami, które przeprowadzono zgodnie z amerykańską normą dla sprzętu wojskowego, dzięki czemu jest odporniejszy na uderzenia, zawilgocenie i inne czynniki związane z aktywnym stylem życia.

Najnowszy smartfon LG K50S dostępny jest na wyłączność w sieci Plus. Można go dostać z ofertą Plus Abonament i to już za 1 zł na start i 24 raty po 40 zł lub 36 rat po 26 zł. Jest też w ofercie zakupu telefonu bez kosztów abonamentu (na raty 0%), a od końca miesiąca będzie także w Plus MIX.

Motorola Moto G8 Plus

Moto G8 Plus oferuje najlepszy w swojej klasie systemem trzech aparatów fotograficznych z technologią Quad Pixel i 4-krotnie większą wrażliwością na słabe światło oraz 25 Mpx aparat do selfie. Dzięki pokrywającemu cały obszar od krawędzi do krawędzi ekranowi 6,3″ Max Vision FHD+ wszystko jest widoczne tak wyraźnie, że można dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły. Wyjątkowe wrażenia zapewnia dźwięk surround z dwóch głośników stereo wspieranych technologią Dolby Audio™.

Moto G8 Plus wyposażona jest w 8-rdzeniowy procesoro Qualcomm® Snapdragon™ 665 i posiada 4 GB pamięci DDR RAM. Smartfon ma zainstalowany system Android 9 Pie i dzięki baterii 4000 mAh może działać nawet przez 40 godzin po jednokrotnym naładowaniu, a ultraszybkie ładowanie TurboPower™ pozwala po 15 minutach naładować go na aż 8 godzin pracy.

Motorola Moto G8 Plus jest dostępna w Polsce wyłącznie w ofercie sieci Plus. Można ją dostać w sprzedaży ratalnej na 24, 36 lub nawet 48 miesięcy. W ofercie dla nowych klientów Plus Abonament jego cena wynosi 1 zł opłaty początkowej i raty 50 zł przez dwa lata, 33 zł przez trzy lata i 25 zł przez cztery lata. W ofercie dla klientów przedłużających umowę Moto G8 Plus jest dostępna bez opłaty początkowej w 24 ratach po 49,96 zł lub 36 ratach po 33,31 zł. Można ją też otrzymać w ofercie zakupu telefonu bez kosztów abonamentu (na raty 0%) oraz ofercie MIX.

Facebook Comments