Motowizja w Polsat Box, Polsat Box Go oraz Netii (2 akt.)

1 grudnia kanał Motowizja dołączył do ofery platformy Polsat Box i serwisu Polsat Box Go. Stację mogą oglądać również abonenci Netii.

Na liście satelitarnej Motowizja (w jakości HD) zajęła 308. pozycję. Nie jest znana oficjalna dostępność, ale spekuluje się, że kanał dołączył do wyższych pakietów, zarówno w Polsat Box, jak i w Netii. W Polsat Box Go wyświetla się natomiast komunikat o dostępności kanału w pakiecie Polsat Box Go Sport.

Parametry:
Eutelsat Hot Bird 13 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Artykuł zostanie zaktualizowany o informacje prasowe.

Aktualizacja – informacja Polsat Box:

„1 grudnia do oferty programowej telewizji satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej zdekoderem Polsat Box oraz serwisu streamingowego Polsat Box Go dołączyła Motowizja kanał stworzony przez miłośników motosportów dla sympatyków i pasjonatów motoryzacji.

W Polsat Box kanał dostępny jest w pakiecie L, zarówno dla użytkowników telewizji satelitarnej, jak ikablowej IPTV.Telewizja internetowa z dekoderem zapewnia go wraz z pakietem Bogatym. Widzowie znajdą go na pozycji 308 w dekoderze”.

Aktualizacja – informacja Netii:

„Motowizja (na pozycji EPG 70) wchodzi do pakietu TV L oraz jest dostępna w serwisie Netia Go jako jedna z pozycji pakietu Premium Sport (miesięczna subskrypcja od 35 zł/msc), na który składają się aktualnie Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports”.

Facebook Comments