„Największe śledztwa CBŚP” od 11 stycznia w Super Polsat

„Największe śledztwa CBŚP” to program dokumentalny, w którym Centralne Biuro Śledcze Policji po raz pierwszy w historii otwiera swoje archiwa przed widzami. Premiera 11 stycznia na kanale Super Polsat.

Dokumentalna seria przedstawia najciekawsze i najbardziej sensacyjne śledztwa Centralnego Biura Śledczego Policji i ich fascynujące, zaskakujące, a niejednokrotnie przerażające szczegóły. Zobaczymy w nim pracę CBŚP od kuchni i poznamy kulisy rozmaitych operacji – od rozbijania gangów pseudokibiców, przez likwidowanie laboratoriów narkotykowych po pościgi za najgroźniejszymi przestępcami.

W programie wykorzystane zostały udostępnione ekskluzywnie przez Policję archiwalne materiały filmowe. Prezentowane sprawy przedstawiają eksperci – byli i czynni policjanci, a także inni przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości. Kreślony jest również kontekst każdego zatrzymania: jak działali przestępcy, jak rozpracowały ich służby i – przede wszystkim – jak zostali zatrzymani.

Wśród stałych komentatorów znajdują się funkcjonariusze bezpośrednio związani lub uczestniczący w danej akcji – w swoich wypowiedziach nie tylko omawiają prezentowane wydarzenia, ale także dzielą się tajnikami pracy w policji oraz swoimi doświadczeniami ze służby. Wypowiadają się zarówno byli policjanci, jak i czynni funkcjonariusze operacyjni, których twarze oraz głos zostały zanonimizowane, a także prokuratorzy i biegli sądowi.

„Największe śledztwa CBŚP” od 11 stycznia w czwartek o godz. 21:00 w Super Polsat.

Foto: CBŚP/Polsat

Facebook Comments