Netia BDI + Netia Cloud Firewall + Netia Wi-Fi za pół ceny

Netia stworzyła promocyjny trójpak dla firm z segmentu MŚP – szybki, symetryczny i bezpieczny biznesowy dostęp do Internetu (Netia BDI, Netia Cloud Firewall) wraz z rozwiązaniem Netia Wi-Fi aż 50 proc. taniej przez cały okres umowy.

Netia BDI to szybki, symetryczny dostęp do Internetu najwyższej jakości (m.in. gwarancja przepływności, niezawodność i wysokie SLA). Światłowodowe BDI zapewnia elastyczne, niemal nieograniczone zwiększanie pasma (nawet do 100 Gbps) wraz z rozwojem potrzeb danej firmy.

Netia Cloud Firewall  zapewnia ochronę sieci LAN klientów m.in. przed złośliwym oprogramowaniem, czy próbami włamania. Usługa umożliwia też kontrolę dostępu do wybranych aplikacji dla pracowników, blokowanie dostępu do określonych stron internetowych, a nawet filtrowanie ruchu internetowego z określonych krajów, np. z Rosji. Dzięki wykorzystaniu środowiska wirtualnego, uruchomienie i konfiguracja Cloud Firewall’a przebiega w tempie ekspresowym, a zarządzanie usługą spoczywa całkowicie po stronie Netii.

Netia Wi-Fi to usługa polegająca na zapewnieniu bezprzewodowego dostępu do Internetu w technologii Wi-Fi, w ramach której klient może ustawić dla swoich pracowników i gości dostęp tzw. ”swobodny” (goście mogą korzystać z dostępu natychmiast po wybraniu sieci Wi-Fi klienta i akceptacji regulaminu dostępu do usługi) lub warunkowy (goście mogą korzystać z dostępu do Internetu po przejściu przez portal ustawiony przez klienta, np. strona logowania, ankieta, reklama, itp.).

W przypadku jednoczesnego zakupu trzech usług (Netia BDI + Netia Cloud Firewall + Netia Wi-Fi) nowym klientom przyznawany jest 50 proc. rabat przez cały okres umowy. Rabat w tej samej wysokości otrzymają również obecni użytkownicy Biznesowego Dostępu do Internetu Grupy Netia, którzy zdecydują się na jednoczesne dokupienie usług Netia Wi-Fi i Netia Cloud Firewall.

Cena usługi Netia BDI jest ustalana indywidualnie po weryfikacji możliwości technicznych i potrzeb danego klienta przez specjalistów Netii. Promocja potrwa do końca września br.

Facebook Comments