Netia Sport Premium i hity od Sony w serwisie Netia Go

Serwis Netia Go został wzbogacony o kolejne treści. Klienci zyskali dostęp do nowego pakietu kanałów sportowych premium z miesięczną subskrypcją, natomiast biblioteka VOD serwisu została wzmocniona szeregiem superprodukcji od Sony Pictures Entertainment.

Nowy pakiet – Netia Sport Premium – który jest dostępny w serwisie Netia Go w cenie od 35 zł miesięcznie (w zależności od urządzenia, na którym się kupuje dostęp), nie wiąże się z zawieraniem długotrwałych zobowiązań. Pakiet zapewnia dostęp do transmisji meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Narodów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium, a także meczy lig włoskiej, hiszpańskiej (wybrane), francuskiej, portugalskiej, belgijskiej, Pucharu Anglii, Pucharu Niemiec oraz meczy PGE Ekstraligi na kanałach Eleven Sports.

W bibliotece VOD serwisu Netia Go (filmy udostępnianie na 48 godzin w cenach od 5 zł do 20 zł; kwota doliczana do rachunku) pojawiły się natomiast produkcje kolejnego wielkiego studia filmowego – Sony Pictures Entertainment. Są to zarówno najnowsze produkcje, tj.  „Spider-Man. Poprzez multiwersum”, „Rycerze Zodiaku”, „Hotel Transylwania 4: Transformania”, „65”, czy  „Bullet train”, jak i dziesiątki cenionych klasyków.

Facebook Comments