Nowa kampania reklamowa Polsat Box (wideo)

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box informująca o promocyjnej ofercie operatora, w której Pakiet M Sport z mnóstwem sportu i kanałami dla całej rodziny kosztuje 60 złotych miesięcznie, a dekoder polsat box 4K lite jest dostępny od 1 zł. 

Ponadto przy wyborze tej oferty abonament w Plusie można kupić z dodatkowymi rabatami – już od 25 złotych miesięcznie.

Nowa kampania jest prowadzona w telewizji, Internecie i stacjach radiowych. Spot reklamowy powstał dzięki współpracy marki Polsat Box z agencją Freudschaft (wcześniej Scholz & Friends). Przenosi on widzów do domu, w którym ojciec próbuje pocieszyć smutną córeczkę. Dziewczynka usłyszała od koleżanki, że nie można mieć wszystkiego. Z tą opinia nie zgadzają się rodzice. Tata, w którego rolę niezmiennie wciela się Jacek Braciak, oprowadza ją oraz widzów po kolejnych pokojach, pokazując, że w bogatej ofercie Polsat Box można jednak mieć wszystko. Każdy znajdzie tu ulubioną rozrywkę i może ją oglądać, gdzie chce oraz na czym chce.

W ramach kampanii prowadzonej w telewizji, Internecie i lokalnych stacjach radiowych wykorzystywany jest m.in. spot reklamowy w dwóch wersjach – 45” oraz 30”.

 

Metryczka kampanii:

  1. Kreacja: Agencja Freundschaft,
  2. Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk,
  3. Postprodukcja: wideo – Televizor; audio – Ztudio&Burza,
  4. Reżyser: Piotr Janowski,
  5. Media: TV (m.in. Polsat i kanały tematyczne Telewizji Polsat, TVN i kanały tematyczne TVN Grupa Discovery), online, radio.
Facebook Comments