Nowa usługa Netii – serwery dedykowane we współpracy z Dell EMC

Netia uruchomiła nową usługę serwerów dedykowanych, z której będą mogły skorzystać zarówno duże podmioty, jak i mniejsze firmy. Partnerem Netii w tym zakresie jest DELL EMC, wiodący dostawca wydajnych i niezawodnych rozwiązań serwerowych.

Usługa obejmuje dostawę w modelu abonamentowym dedykowanego klientowi sprzętu DELL EMC wraz z jego kolokacją i podłączeniem w nowoczesnym Data Center w Polsce więcej o Data Center Netii

Serwery Dedykowane pracują w infrastrukturze sieciowej HA klasy enterprise. Istnieje możliwość wykorzystania gotowych konfiguracji oraz zbudowania serwera dopasowanego do najbardziej wymagających potrzeb, zaś architektura oferowana przez DELL EMC zapewnia pełną skalowalność i niezawodność.

Dzięki miesięcznemu abonamentowi klienci nie muszą ponosić wysokich kosztów inwestycyjnych, związanych z zakupem oraz utrzymaniem sprzętu i serwerowni. Serwery nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Każdy z klientów może samodzielnie, zdalnie nimi zarządzać. Netia oferuje również profesjonalne wsparcie, a na życzenie klienta inżynierowie Netii mogą utrzymywać systemy operacyjne i bazy danych.

Facebook Comments