Nowi jurorzy, nowa pora emisji – „Taniec z Gwiazdami” ponownie w Polsacie

Po półtorarocznej przerwie na antenę Telewizji Polsat wraca „Taniec z Gwiazdami”. Program zyska nową oprawę, a także zmieni się dzień emisji, skład jury, producent, reżyser, choreograf i kostiumograf.

W 14. edycji wystąpi 12 par. Oceniać je będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Jan Wygoda. Tak więc swoje stanowisko w fotelu jurora zachowała jedynie Iwona Pavlović.

Nadchodzącą edycję „Tańca z Gwiazdami” poprowadzi duet: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Za choreografię odpowiedzialny jest Tomasz Barański – tancerz i choreograf, twórca grupy tanecznej „Next’, kóry wielokrotnie brał udział w show jako trener i zna go od podszewki. Nad kostiumami tancerzy i gwiazd czuwać będzie Martyna Łach, stylistka, która pracowała przy wcześniejszych edycjach, a szlify zdobywała między innymi w legendarnym paryskim teatrze Moulin Rouge. Program produkuje Jake Vision, reżyserem 14. edycji jest Wojciech Iwański, który reżyserował już pierwsze edycje „Tańca z gwiazdami” nadawane w Polsce.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Foto: Polsat

Facebook Comments