Nowy pakiet Ipla Premium, niższe ceny oraz premiery Polsatu wcześniej niż w telewizji

Wraz z nadchodzącym jesiennym sezonem w Ipli wprowadzone zostały zmiany.

Wciąż powiększająca się oferta Ipli wzbogacona została o nowy pakiet Ipla Premium, w którym widzowie znajdą ulubione seriale wcześniej niż w telewizji oraz tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity, a do tego setki bajek, rozrywka, informacje, publicystyka i treści popularno-naukowe. Wszystko to bez reklam, w jednym pakiecie, w promocyjnej cenie 15 zł/mies. W pakiecie znalazły się m.in. seriale oraz programy Telewizji Polsat, które dostępne będą przed emisją w telewizji, m.in. „Przyjaciółki”, „Zawsze warto”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość” i „Nasz nowy dom”, oraz kinowe hity, np. „Pasażerowie” z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem, „Serce nie sługa” z Pawłem Domagałą i Romą Gąsiorowską, „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Powidoki” Andrzeja Wajdy czy „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego.

W Ipli dostępne są również dwa nowe pakiety: „Przyjaciółki – sezon 14” oraz „Zawsze warto – sezon 1” pozwalające obejrzeć wszystkie odcinki obydwu produkcji jeszcze przed premierą TV, w cenie 20 zł za pakiet.

Ponadto w Ipli będzie można zobaczyć propozycje jesiennej ramówki Polsatu. Jak co sezon dostępne będą materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami.

Pakiety Ipla TV (50 zł miesięcznie) i Ipla HBO (20 zł/mies.) dostępne są w niższej cenie, a za pomocą pakietu Ipla Bez Reklam (10 zł/mies.) możliwe jest wyłączenie reklam z całego serwisu.

Facebook Comments