Odkodowany Canal+ w Netii. Premiera „Zasad przyjemności” dla wszystkich abonentów

Netia przygotowała dla swoich abonentów pasmo odkodowane Canal+ w związku z niedzielną premierą polskiego serialu „Zasada przyjemności”.

Promocja skierowana dla abonentów usługi TV w technologii STV potrwa całą dobę – od godziny 6 rano w niedzielę (9 czerwca) do 6 rano w poniedziałek. Odkodowany CANAL+ będzie dostępny na pozycji EPG 500.

„Zasada przyjemności” to serial kryminalny, którego akcja toczy się w Warszawie, Odessie i Pradze. Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców… Kto wygra walkę z czasem?

Premiera serialu w niedzielę 9 czerwca o godz. 21:00.

Facebook Comments