„Otwarte okno” i nowe kanały w ofercie w Netii

Grudzień w Netii obfituje w „otwarte okna” i premiery, zarówno nowych kanałów, jak i kultowych seriali.

Do 6 stycznia przyszłego roku użytkownicy usług TV Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać 16 kanałów o zróżnicowanej tematyce: Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Baby TV, Nickelodeon, Nick Junior, Nick Toons, Fox HD, Fox Comedy, National Geographic, National Geographic Wild, National Geographic People, Comedy Central, Comedy Central Family, Paramount Channel, Da Vinci Learning.

Z kolei 20 grudnia oferta kanałów TV Netii powiększy się o kolejne trzy pozycje. Do pakietu Seriale dołączą kanały CBS Reality i AMC, natomiast pakiet Kino zostanie wzbogacony o kanał CBS Europa. Nowe kanały również do 6 stycznia będą dostępne w „otwartym oknie”, czyli bez dodatkowych opłat.

„Wikingowie” w „otwartym oknie”

Już w najbliższy czwartek 5 grudnia od godziny 20:00 „odkodowany” zostanie kanał History, dzięki czemu wszyscy klienci Netii, którzy nie posiadają na stałe wykupionego dostępu do pakietu Wiedza i odkrycia (w jego skład wchodzi kanał History), będą mogli bez dodatkowych kosztów obejrzeć dwa premierowe odcinki 6. (finałowego) sezonu serialu „Wikingowie”.

Serial „Wikingowie” ukazuje brutalny i tajemniczy świat nieustraszonych Wikingów. Stworzona przez Michaela Hirsta produkcja była wielokrotnie nagradzona, m.in. Satelitą za najlepszy serial dramatyczny, Złotą Szpulą za najlepszy montaż dźwięku i muzyki oraz IFTĄ za najlepszą scenografię i zdjęcia. Łącznie „Wikingowie” otrzymali 10 statuetek i 38 nominacji.

„Wataha” magnesem ofert pakietowych

Inna premiera – 3. sezonu serialu „Wataha”, produkcji HBO (od 6 grudnia w HBO HD i HBO GO) jest z kolei dla Netii okazją do przypomnienia w komunikacji marketingowej o bardzo atrakcyjnej ofercie pakietowej z dostępem do HBO. W Netii szybki światłowodowy dostęp do internetu 300 Mb/s z HBO GO można bowiem kupić już za 60 zł miesięcznie, natomiast pakiety internet z TV z ponad 100 kanałami (w tym HBO HD z HBO GO) już za 80 zł. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące abonenci są zwolnieni z opłat abonamentowych.

Facebook Comments