Październikowe nowości filmowe w Polsat Box Go

Polsat Box Go wprowadza kolejne ciekawe nowości filmowe prosto z kina. Do serwisu trafiły już m.in. „Zbrodnie przyszłości” i „Na chwilę, na zawsze”,  „Lena i śnieżek”, a wkrótce dołączy „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”. 

W październiku w Polsat Box Go można oglądać kolejne ciekawe premiery prosto z kina, a wśród nich m.in.:

  • „Zbrodnie przyszłości” – aby odnaleźć się w świecie zdominowanym przez technologię, ludzie muszą nieustannie zmieniać swoje ciała i umysły. Uzależnieni od coraz silniejszych bodźców, coraz śmielej poddają się zabiegom chirurgicznym i wszczepiają nowe organy. Saul Tenser (Viggo Mortensen), sławny artysta performer, decyduje się na szokujący krok, który na zawsze może zmienić jego przyszłość. Film otrzymał pięć nominacji m.in.: do Złotej Palmy w Cannes oraz do nagród Saturna za najlepszy film sci-fi, najlepszą muzykę i charakteryzację. Film jest już dostępny.
  • „Na chwilę, na zawsze” – Pola (Martyna Byczkowska) jest gwiazdą branży muzycznej. Jej koncerty przyciągają rzeszę fanów. Pewnego dnia, będąc pod wpływem alkoholu, doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menedżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, w którym poznaje Borysa (Paweł Domagała) słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. Okazuje się, że charyzmatyczny instruktor doświadczył podobnej historii, która zaprzepaściła jego muzyczną karierę. Dzięki wspólnej pasji para zbliża się do siebie jednak na drodze do ich szczęścia stają skrywane tajemnice z przeszłości. Scenariusz filmu napisali Paweł Domagała we współpracy z Mirellą Zaradkiewicz. Film jest już dostępny.
  • „Lena i śnieżek” – bogaty kolekcjoner zwierząt zleca kradzież małego białego lwiątka, jednak w wyniku niefortunnych zdarzeń zwierzę ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Dziewczynka nadaje mu imię Śnieżek i postanawia ukryć go przed światem. Kiedy zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty. Premiera w Polsat Box Go 21 października.
  • „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności” – jedyny w swoim rodzaju, pół kurczak, pół zając, dorasta pod opieką Króla Piotra, marząc o wielkiej przygodzie. Okazuje się, że ona sama go odnajduje – największy wróg Króla Piotra ucieka z zamkowego lochu i rusza na poszukiwania magicznego Chomika Ciemności, w którym drzemie wielka moc. Kurozając wie, że stawką w tym tego wyścigu jest władza w królestwie. Szybko podejmuje decyzję o wyruszeniu w ryzykowną podróż. Premiera w Polsat Box Go 30 października.
Facebook Comments