Pierwszy odcinek drugiego sezonu „Rodziny na Maxa” 19 stycznia w Polsat Box Go

„Rodzina na Maxa 2” to kontynuacja historii miłości nieszablonowej pary. Pierwszy sezon serialu dostępny jest w całości w Polsat Box Go. Premierowy odcinek drugiego sezonu od 19 stycznia na tej samej platformie. Następne – w kolejne piątki.

„Rodzina na Maxa 2” to komedia obyczajowa w doborowej obsadzie. W rolach głównych występują popularni aktorzy i aktorki: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk. Towarzyszą im m.in. Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki. Serial z przymrużeniem oka porusza tematy związane z miłością i rodzicielstwem.

Karolina (Anna Smołowik) i Max (Nikodem Rozbicki), których połączyło silne uczucie, pokonali wiele przeszkód i doczekali się akceptacji otoczenia. Dzieci Karoliny pogodziły się z tym, że model ich rodziny uległ zmianie, a Max będzie ich ojczymem. Choć początkowo wydaje się, że wszystkie problemy odeszły w dal, w drugim sezonie pojawiają się czarne chmury.

Kontynuacja została zrealizowana na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem tytułu jest TFP. Za reżyserię drugiego sezonu odpowiadają Marta Karwowska, Grzegorz Mołda oraz Maria Sadowska. Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Facebook Comments