Plus ponownie ze zniżkami na mecze siatkarzy

Plus po raz kolejny przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 15% rabatu na bilety męskiej siatkarskiej reprezentacji Polski.

Tym razem są to spotkania w ramach Interkontynentalnego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 9-11 sierpnia, w którym obok naszej drużyny narodowej wystąpią Francja, Słowenia i Tunezja.

Promocja „Zniżki na mecze siatkówki Gdańsk” to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na turniej, który zdecyduje kto w przyszłym roku pojedzie na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Regularna sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się 1 kwietnia, ale klienci Plusa już od dziś, czyli od 27 marca, będą mogli dokonać zakupu biletów z 15% rabatem w przedsprzedaży organizowanej na stronie www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/turniej-kwalifikacyjny.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, internet) oraz nowi i obecni użytkownicy ofert na kartę, którzy doładowali swoje konto za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni).

Zasady promocji:

  • klienci usług głosowych powinni wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści „SIATKOWKA GDANSK”,
  • klienci usług internetowych powinni z dowolnego numeru telefonu wysłać na numer 661000080 SMS-a o treści „SIATKOWKA GDANSK’” wraz z numerem telefonicznym usługi Internetu,
  • po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym,
  • otrzymany kod należy wpisać na stronie www.ebilet.pl podczas zakupu biletu z 15% rabatem.

Partnerem promocji jest Polski Związek Piłki Siatkowej. Będzie ona trwała do odwołania, a bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli. Jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów. Zakupu biletu w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej ebilet.pl .

Wszystkie informacje dotyczące promocji są dostępne na stronie www.plus.pl/siatkowka oraz w regulaminie promocji.

Facebook Comments