Plus rozszerza Mistrzowską Ofertę

Plus rozszerza Mistrzowską Ofertę o wariant z trzema abonamentami w cenie jednego. Od 9 kwietnia klienci mogą kupić trzy abonamenty w cenie jednego z pakietem 750 GB do podziału na trzy numery już za 99 zł miesięcznie. 

W cenie 99 zł miesięcznie przez 2 lata z rabatami klienci mają trzy abonamenty. Do wspólnego wykorzystania otrzymują pakiet aż 750 GB wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci jak i osoby przechodzące do Plusa z innej sieci, a także dotychczasowi użytkownicy oferty Plusa na Kartę czy MIX.

W ramach dostępnej już wcześniej oferty dwóch abonamentów w cenie jednego nowością jest wydłużenie okresu promocyjnego do 24 miesięcy. Tak jak dotychczas, klienci mają do wyboru dwie opcje:

  • oferta za 69 zł miesięcznie, a w niej pakiet 240 GB do wspólnego wykorzystania wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich nowych klientów Plusa, osób przechodzących do Plusa z innych sieci oraz dotychczasowych użytkowników oferty Plusa na Kartę czy MIX.
  • oferta za 59 zł miesięcznie, a w niej pakiet 100 GB do wspólnego wykorzystania wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Oferta ta skierowana jest dla klientów Plusa, którzy jednocześnie kupią lub przedłużą inny abonament głosowy o wartości min. 39 zł/mies. lub usługę Internetu (mobilnego/światłowodowego) o wartości min. 19 zł/mies. Klienci posiadający Polsat Box także mogą skorzystać z tej oferty, o ile równocześnie zakupią lub przedłużą usługę Polsat Box o wartości min. 20 zł/mies.
Facebook Comments