Plus uruchomił Klub Kibica – 25 GB w prezencie na otwarcie

Plus uruchomił platformę Klub Kibica. Na rozgrzewkę przed rozpoczęciem zmagań  Olimpijskiej Reprezentacji Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu wszyscy klienci Plusa mogą otrzymać atrakcyjny prezent – pakiet 25 GB.

Klub Kibica to dedykowana platforma, gdzie publikowane będą specjalne oferty związane ze sportowymi zmaganiami podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024. Na start wszyscy indywidualni użytkownicy ofert Plusa oraz Plusha, którzy zapiszą się do Klubu Kibica, otrzymają pakiet 25 GB z dostępem do sieci 5G/5G Ultra. W przypadku ofert na kartę oraz MIX pakiet ważny będzie przez 30 dni, natomiast w abonamencie do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Z pakietu będzie można korzystać po otrzymaniu SMS-a z potwierdzeniem aktywacji.

Aby dołączyć do Klubu Kibica i cieszyć się dedykowanymi promocjami należy wysłać bezpłatny SMS z hasłem: KIBICUJE na numer 80724.

To jednak nie koniec niespodzianek. W kolejnych tygodniach poprzedzających rozpoczęcie rywalizacji Polaków w Paryżu i w czasie zmagań olimpijczyków, Plus będzie udostępniał kolejne atrakcje, bonusy i niespodzianki na platformie Klub Kibica.

Facebook Comments