Plus wygrywa ranking Top Marka 2021 w kategorii telekomunikacja

W tegorocznej edycji rankingu Top Marka Plus po raz kolejny osiągnął zdecydowanie najlepszy wynik spośród wszystkich badanych operatorów.

Plus w tegorocznej edycji rankingu Top Marka po raz kolejny zdecydowanie pokonał konkurencję, osiągając wskaźnik siły marki znacznie wyższy niż zsumowana wartość tego parametru dla operatów na drugim i trzecim miejscu zestawienia. Na zwycięski wynik składają się:

– wysokie szacowane dotarcie informacji do odbiorców – Impact. Było ono niemal dwukrotnie większe od drugiego na podium Orange i blisko trzykrotnie wyższe od Play i T-Mobile,

– najlepszy w grupie operatorów infrastrukturalnych wydźwięk opublikowanych informacji – Indeks Sentymentu,

– najwyższa liczba publikacji dotyczących Plusa, która przewyższa sumę publikacji na temat dwóch kolejnych marek – Orange i Play.

Wszystkie te dane świadczą o rosnącej z roku na rok medialności Plusa, która pozwala nam utrzymywać silną pozycję branżowego lidera na tym polu. Znaczącym osiągnięciem jest także 7. miejsce Plusa w całym rankingu Top Marka wśród wszystkich 500 badanych marek.

Top Marka to odbywające się od 14 lat, największe na polskim rynku badanie ilościowe i jakościowe analizujące popularność i wizerunek poszczególnych marek w artykułach prasowych, internetowych i w mediach społecznościowych.

Facebook Comments